Буду, мамо, до тебе у січні
З неба снігом летіти я чистим.
А у лютому вітром примчу
Запалить в твоїм серці свічу.
Коли в березні зродиться дух
В сни я, рідна, твої забреду.
Щоб у квітні, у ніжному квітні
Моя пісня про тебе розквітла.
А із травня, веселого травня,
Заблукаємо в червень по травах
В липні буде в нас свято земне,
Коли в світ привела ти мене.
Чуєш падають груші в саду,
То я в серпні до тебе іду,
Щоб у вересні в зграї пташиній,
Нам у небо блакитне полинуть.
Стежку вишию золотом жовтим
Я тобі у багрянцевім жовтні,
В вальсі нас листопад закружля,
В грудні сніг буде – це знову я.
Не сумуй в хмарні дні не журись,
Пригадай як раділи колись
Доки світиться сонце у небі,
Буду, мамо, всміхатись до тебе.
Минуло 3 місяця, і юнака не стало… Передбачення-пророцтво збулося. Вірш Валерія (так звали сина відомої цілительниці Наталії Земної (Зубицької) став піснею, яку геніально виконує Віталій Свирид.
Не сумуй, мамо
https://www.youtube.com/watch?v=SFt5rFBX_iE
Книга, яку можна замовити тут: https://sribnovit.com/product/rode-nash-krasnyy-vidun-ruvyt/
РОДЕ НАШ КРАСНИЙ. ВІДУН РУВИТ
Наші Предки,які створили найпотужнішу і найцивілізованішу на Землі супердержаву Оратту ще 7-10 тисяч років тому, не відали царів, князів та інших володарів.Це була духовна держава волхвів,які управляли всім державним життям не силою зброї чи нагая,а на основі глибоких знань, починаючи з явищ природи і закінчуючи найтоншими нюансами внутрішнього світу людини. Автор цієї книги, відун Рувит, передає читачеві таємні знання, отримані ним з роду в рід.






