АКЦІЯ!

Зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині на суму від 500 грн. і отримайте в подарунок один із сакральних та магічних символів наших предків – символ Сварога.

Сварог –  це творець Всесвіту, Бог  Світла, Вогню та Повітря, чоловіче втілення Роду, дід Божий. За народними уявленнями, навчив людей варити і кувати мідь та залізо, будувати домниці та кузні. Викував першого плуга і першу шлюбну золоту обручку. Збудував першу хату. Витесав з каменю перші жорна, на яких навчив молоти людей зерно та борошно. Ходив від села до села, від хати до хати, і навчав людей всіляким добрим і корисним справам.

Культ Сварога був настільки сильним, що його символи використовували у вишивках, писанках, при розписі побутових речей і навіть будинків.

Цікавий факт. Навіть після тисячі років, як християнство всіляко намагалося придушити будь які згадки про язичництво,  символи Сварога досі є у розписі багатьох християнських церков. Це ще раз доводить, що народна традиція і рідна віра значно сильніші, ніж більшість про них думає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap