Магія

” Магія народжується від того, що знаходиться всередині нас. Це частина нас. Ми не можете створити закляття, у яке не віримо.” (Джим Батчер)

Книги, які мають безпосереднє відношення до Магії.

Замовити можна тут:

СВЯЩЕННЕ РЕМЕСЛО МОКОШІ

СВЯЩЕННЕ РЕМЕСЛО МОКОШІ. НАУКОВЕ ВИДАННЯ – Вінниця: Видавництво-друкарня «Діло» ФОП Рогальська І.О.,  © Босий О.Г., 2011.- 212 с.Обкладинка м’яка.

Рецензенти: академік АН України, доктор історичних наук Г.А.Скрипник; доктор історичних наук В.К.Борисенко; доктор історичних наук С.С.Парсамов

Людина з прадавніх часів живе у світі ритуалів і символів. Вони до сьогодні зберегли архаїчні уявлення про модель Світу, життя і смерть, добро і зло, що є однією з основ традиційної культури українців. Автор досліджує проблему походження, міфологічного змісту та закономірностей функціонування предметних символів – продуктів ткацтва у звичаєво- обрядовій сфері українських жінок, якими здавна опікувалась Богиня Мокоша, покровителька жіночих ремесел, володарка Нитки Життя і Долі. На обширному етнографічному матеріалі розкривається специфіка магічної практики українців, зокрема народних засобів і прийомів ворожби, знахарства, гадань; пояснюється психологічний механізм традиційних магічних обрядів, які передбачають спілкування людини з «надприродним» (дух, магічна сила, мана), розкривається міфологічна семантика виробів ткацтва: рушників, поясів, ниток, магічних вузлів та ін.

ЦІЛЮЩИЙ ЦВІТ

Книга «Цілющий Цвіт» Василя Михайловича Рудого, більше відомого в колі Рідновірів як відун Рувит, у вигляді етнографічної повісті, в великій мірі автобіографічній, розкриває нам світогляд зцілительської родини Поділля, який є продовженням у сьогоденні традицій витокової Відичної Культури наших Предків. Обряди, слави, замовляння, зцілительська практика, викладені у книзі, є безцінним скарбом нашого Прадавнього Українського Роду, яким Василь Михайлович Рудий (відун Рувит), успадкувавший ці Знання по лінії своєї родини, щедро та щиро ділиться із нами.

РОДЕ НАШ КРАСНИЙ. ВІДУН РУВИТ

Наші преки,які створили найпотужнішу і найцивілізованішу на Землі супердержаву Оратту ще 7-10 тисяч років тому, не відали царів,князів та інших володарів.Це була духовна держава волхвів,які управляли всім державним життям не силою зброї чи нагая,а на основі глибоких знань, починаючи з явищ природи і закінчуючи найтоншими нюансами внутрішнього світу людини. Автор цієї книги, відун Рувит, передає читачеві таємні знання, отримані ним з роду в рід.

УКРАЇНСЬКІ МАГІЧНІ ЗАМОВЛЯННЯ

У книзі “Українські магічні замовляння” зібрані автентичні зразки древніх фольклорних текстів українського народу.

Замовляння – є найдревнішою пам’яткою народної культури, тисячоліттями передаючись з уст в уста. В них глибока архаїчна мудрість та релігійність нашого народу. Автором представлені магічі замовляння, класифіковані за різними тематиками: цілющі, військові, мисливські, господарські, любовні тощо. Проаналізувавши їх, дізнаємося наскільки сильним було слово у давнину. В основу їх покладений святий український звичай, без якого немислимий наш народ. Ці замовляння є своєрідним оберегом, які захищали не одне покоління. Книга буде цікава усім шанувальникам українського фольклору, а особливо дослідникам історії та релігії.

МАГІЯ ДЛЯ СУЧАСНИХ УКРАЇНЦІВ. БОЄСЛАВ

Чаклун-рідновір описує сильні магічні прийоми, які були випробувані протягом багатьох років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap