Старовинні Магічні знахідки.

Об’ємна Сварга, практично ідеальної форми. Знайдена на кордоні Одеської та Кіровогралської областей. Камінь, з якого зроблений виріб, місцеві жителі називають “паста”, точної назви вияснити не вдалось. Орієнтовний вік виробу- 4000 років. Носився на шиї, нгаскрізьний отвір беззаперечно це доводить. Має НЕЙМОВІРНУ енергетику, яку мають Обереги.

Ця річ,створена з каменю, знайдена на кордоні Одеської та Кіровоградської областей.  Їй близько 6000 років В Магії використовувалась для відлякуваггя злих сил, охорони храмів і жител,  та зняття   надважких станів людини. На жаль, один із зламаних  фрагментів  знайдено, але не збережено, це своєрідний начільник, на якому 5 черепів.  Існує невелика візуальна схожість з Медузою Горгоною, та індійським  Богом Смерті  Ямою.  Проте, там немає яскраво виділеної проекції третього ока, як тут. Нема і звивистого волосся, яке характерне для Медузи Горгони.  Тому є підстави вважати цю Маску первинною. Просимо відгукнутися професійних археологів, важливо почути їхню думку, щодо класифікації знахідки, та чи існують подібні знайдені  вироби, описані науково.

Література, яку можна замовити тут:

ІСТОРІЯ ПРАДАВНЬОЇ УКРАЇНИ. СЕРГІЙ ПІДДУБНИЙ.

Чотири лекції “Історія прадавньої України” – це по крупинках зібрана, ретельно досліджена, проаналізована й аргументована багатотисячолітня минувшина України, територію якої Клавдій Птоломей називав “кузнею народів світу”. Розглянуто широкий аспект питань, пов’язаних зі становленням української нації, – культури, духовності, мови, писемності, військової звитяги тощо. Викриваються історичні фальсифікації і повертається в рідні береги викрадене та привласнене творцями нових країн і держав. Також доводиться, що історія давніх греків і римлян це суцільна вигадка.
Задіяна чимало раніше не досліджуваних або поверхнево досліджених джерел та артефактів.

ВЕЛЕСОВА КНИГА. ПЕРЕКЛАД БОРИСА ЯЦЕНКА

Велесова Книга, на відміну від Біблії, описує життя і героїчну боротьбу наших слов`янських Предків та славлення наших Рідних Богів. Вона виховує пошану до Предків, Рідної Землі та Рідної Мови. Велесова книга – сенсаційна знахідка ХХ століття. Здається неймовірним, що письмена дохристиянської України-Русі зримо входять в наше життя і свідомість, що далекі Предки звертаються до нас дещо незвичною, але все ж знайомою мовою, прагнучи передати свій досвід тривоги, надії прислухайтесь до них і ви відчуєте їхню щирість і вас зміцнить їхня сміливість, огорне їхня мудрість. І зникне безодня століть, що розділяє нас, бо ми один народ, бо найважливішою для предків була єдність. Вона перемогла інертність і сумніви, відкинула в небуття всіх ворогів, що зазіхали на нашу землю. І це є предметом нашої гордості, наша національна ідентифікація, бо утриматися на найкращих чорноземах світу міг лише народ-воїн, народ-трудівник, який завжди був готовий відірватися від ріллі і взятися за мечі.

Кількість сторінок: 330
Мова видання: українська
Рік видання: 2001
Обкладинка: тверда

ЕНЕЇДА. ІВАН КОТЛЯРЕВСЬКИЙ

Козаку і чорт не брат!
Шукаємо паралелі української минувшини з античною.
Є думка, що насправді цей твір – це добре законспірована реальна українська історія!
А на рахунок земних справ:
як бачимо лопата була основним інструментом військових і в античні часи.
Класика українського гумору з улюбленими всіма найкращими малюнками Анатолія Базилевича.

Малюнки з новою кольоровою палітрою.

КОЗАЦЬКІ БУВАЛЬЩИНИ – ПАВЛО БРАНИЦЬКИЙ

Поема Козацькі бувальщини із циклу історичних поем для дітей різного віку з метою популяризації історії України та зокрема часів козацтва.

СВАСТЯ

Свастя в перекладі з Санскриту – Щастя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap