Великдень!

Вербозілля вквітчалося –весна! Весна виспівує,виціловує, витьохкує!Веснянки вигукуються,відлунюються вільнокрило.Відтепліло весло Веселки,вперше весело вмочилосяв виблиски Ворскли, Виру…Водяник вигулькнув:видивляється –вільхи випросталисявід вчорашньої ваги,ворожать, в водичку вглядаються,вгадують-загадують…Все – вІдає, все – ВІРує,все – вирУє!ВЕРвечками водяться вРОДливиці,веселощі вигонами,велелюдні виграшки:вихльостують ВЕРбовим віттям –відновлюйтесь, вздоровлюйтеся,відганяйте вроки-мороки,вдихайте воскреслоївесняної відваги, вдачі, вроди.Все в Всесвіті воскресло!Виплескуються весняні води,Вирій відкрився:випустив веселиків-журавликів...