Що робити в Святу Ніч поминання Предків?

Автор: Таня Сівак. Знов наближається 31 жовтня, Діди - знов здійнявся галас "Геловін - то не наше!", "то гріх і аццкій сотона!", "вбережемось від чужого!".))Коротше, все то тлін, а в ніч на 1 листопада люди таки знов вшановуватимуть Бога, дякуватимуть Гніву Божому за Його невтомну працю з нищення негідного в...