Відновлення після .пневмонії --мій особистий досвід. Що не кажіть, а пневмонія далась важко. Після стабілізації температури і дихання, при негативному тесті, залишилась загальна слабкість, незрозуміле потіння після незначного фізичного навантаження, але більше всього не міг викашлятись- наче щось застрягло в легенях і заважає дихати на повні груди. Знайомі порекомендували рецепт...

