Фільм “Агора” українською мовою

Всі, хто знайомий з історичними знаковими подіями в Україні знають про зловісну роль християнського священика Мельхіседека, через чию підлість, жадібність і зрадливість стали можливими арешт і вбмвство Гонти і Залізняка. Широко відома також мерзенна роль архімандрита Сокальського, який закликав козаків не чинити спротиву “братам-християнам” з Московії, що стало однією з причин руйнування і загибелі Запорізької Січі. Так само. митрополит Шептицький всіма методами намагався дискредитувати ОУН-УПА, пишучи листи з засудженням збройної визвольної боротьби. Що ж це за така недуховна пошесть-юдохристиянство? І до чого може дійти їхня божевільна, несамовита ідеологія? Ми знаємо про інквізицію, про заборону попами в Україні української мови і книгодрукування, зараз вони посилено пхаються в школи, щоб розповісти дітям, що земля плоска і що для того, щоб бути достойним Христоса потрібно зненавидіти батьків , дітей і душу свою і щоб далі зомбувати простий люд, намагаючись зробити його безсловесними рабами, які будуть любити своїх ворогів і не противитись злу. Про те, як формувалась ця секта, це мертводухе християнство, і на що воно здатне, коли отримує підтримку влади і розповідається в цьому чудовому фільмі.

Про що Фільм “Агора”:

Фільм «Агора» відтворює події, що відбувалися в єгипетській Олександрії в 391 рік н. е., коли в країну почали приходити зміни, пов’язані з релігією і переділом влади.
Олександрія того часу була місцем зосередження передових знань, сховищем стародавніх сувоїв і центром викладання філософії та інших наук. Серед чоловіків-викладачів виділялася єдина жінка – Гіпатія. Вона читала лекції, писала трактати, а також брала участь в зборах міських політиків. У такого стану справ було багато противників, але префект міста був одним з учнів Гіпатії, тому до певної пори всі нападки на жінку розбивалися об його вплив і її розум.
У місті все частіше стали відбуватися релігійні хвилювання, що підживлювалися ззовні. Єпископ Кирило, користуючись великою владою, став тиснути на префекта Ореста, щоб він відрікся від Гіпатії і заборонив їй займатися викладанням і поширенням своїх ідей. Вчена постала перед непростим вибором: прийняти новий порядок або розлучитися з життям.

Переглянути фільм українською мовою можна тут:

https://uakino.club/filmi/genre_adventure/3199-agora.html

Література, яку можна замовити тут:

ВЕЛЕСОВА КНИГА. ВОЛХОВНИК

“Велесова книга” — найдавніша літературно-історична пам’ятка прадавніх українців, єдина дерев’яна книжка, що не згоріла у вогнях інквізицій і дійшла до нашого часу.

ВОЛХОВНИК: ПРАВОСЛОВ РІДНОЇ ВІРИ.

Давнє вчення про Бога-Слово свідчить, що словесна магія містить потужний енергетичний запас Сили, яка зберігає народи і нації. Саме Слово творить Космос із Хаосу, а отже – постійно сотворює Світ. Це четверте видання Правослова доповнене переважно найдавнішою духовною поезією в перекладах українських мислителів з атлантичної та ведійської спадщини. Книга розкриває природне віровчення, яке існувало, починаючи від X тисячоліття до н. е. – і буде корисною для сучасної релігійно-обрядової практики в громадах рідновірів та духовної освіти. Тут з багатьох рідкісних джерел зібрані стародавні віровчення та автентичні молитви до Богів Природи та Всесвіту, які допоможуть українцям відновити втрачений зв’язок зі своїм рідним Небом.

В оформленні обкладинки використано роботи видатного українського художника рідновіра Крижанівського Віктора Володимировича (Сонцеслава)

МОЛИТВА ДО ДАЖБОГА

Відродження України неможливе без пізнання себе, історії та звичаїв свого народу, усвідомлення нерозривної єдності наших давніх Предків згідно з їх міфорелігійними традиціями.

Хроніка християнського літопису відбиває лише незначну частину справжньої історії України. Язичеська віра України-Руси — тобто національна, відображає безпосередньо Душу Української Нації, і тому система виховання свідомості Українського Народу мусить бути саме національною.

Орієць! Саме так називаю тебе, бо живемо на святій Землі Оріани. Оріана — це першоназва старо-давньої України. Саме за орійським літочисленням ми маємо вже 7527 роки культурного життя. ОР — це Всеєдиний Дух Світла в праоріїв — його уособленням є Сонце. Праорії, тобто сонцелюби, першими приручили коня, винайшли колесо та плуг. Першими окультурили жито, пшеницю, просо і свої знання з рільництва та народних ремесел понесли по всьому світу. Я вірю в те, що відродження Української Рідної Віри — це важливий крок не тільки в історії України, але і в історії всього людства.

Ось саме про це і моя розповідь. Щоб зрозуміти свою душу, я старався не шукати посередника між Землею і небом. Бо аж занадто між людиною і Богом перешкод у образі духовних церковних чинів. Наші Предки серед багатьох різноманітних Богів  мали свій шлях до розуміння єдиного володаря Всесвіту. Бо хіба людина не може спілкуватися з Богом безпосередньо? Шкода, що цей шлях був варварськи поруйнований князем Володимиром Святославовичем, в 988 році, як про це свідчить Нестор-літописець: «Велю завтра хрестити, а хто не прийде на ріку — багатий чи убогий, робітник чи чернь людська, буде моїм ворогом». А ті, що відмовлятимуться «будуть позбавлені майна і покарані смертю».

Тож хай ця скромна праця моєї душі стане тим щирим містком прозріння далеких віків до сьогодення душі славних правнуків Дажбога. І хай святиться ім’я Берегині-Лади їх — МАТЕРІ!

Валерій Войтович.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap