Цілюща воскова міль

Чи знали ви, що екстракт продуктів життєдіяльності звичайної воскової молі можна використовувати як ліки? Такий екстракт має протизапальний ефект, його можна використовувати при бронхіті, туберкульозі, астмі та інших бронхо-легеневих захворюваннях. Завдяки ньому зникають кашель, хрипи, бронхоспазми, при туберкульозі заживають каверни, відновлюється структура легеневої тканини, а у курців спостерігається очистка легенів та дихальних шляхів після першого ж тижня прийому екстракту.

Також екстракт має противірусний уфект, що зумовлений біофлавоноїдами та лізином – амінокислотами у складі екстракту, необхідні для відновлення тканин, антитіл та гормонів. Корисно приймати екстракт під час епідемій грипу.

Екстракт має і потужну імуностимулюючу дію та працює як антиоксидант, насичує організм мікроелементами. Може використовуватися як додаткове лікування проти онкології, знижує токсичність хіміотерапії.

При застосуванні екстракту на протязі 2-4 тижнів паціентами, які нещодавно перенесли інфаркт міокарда, спостерігається зникнення присупів стенокардії та зменшення ознак серцевої недостатності. Екстракт сприяє зниженню артеріального тиску крові на 12-14%, що проявляється на 10 день після прийому препаратує. Гальмує розвиток атеросклерозу. Може застосовуватися при лікуванні тромбофлебіту, закупорках вен. Зменшує припухлість вен та їх синюшність, перешкоджає утворенню згустків крові, понижує тромбоутворення, виводить з організму холестерин, очищує судини. Знижує рівень цукру у крові, тож може застосовуватися при лікуванні діабету.

Також екстракт можна використовувати для попередження чоловічого безпліддя. Екстракт стимулює виділення тестостерону, сприяє підтримці потенції та збільшує рухливість сперматозоїдів.

Екстракт містить в собі фермент сериновапротеаза, яка має потужну лікуючу дію, перешкоджає утворюванню спайок та рубців. Має сильну омоложувальну дію, підвищує енергозабезпечення організму, поліпшує пам’ять, нормаліхує сон, знімає втому та дратівливість.

Для досягнення максимального ефекту необхідно пропити повний курс екстракту, що триває 3 місяці. Препарат приймають за 15-30 хв до їди. Перші два тижні приймати потрібно 1 мл тричі на день, далі – двічі на день. Приймати препарат можна не більше трьох місяців за раз, потім потрібно зробити перерву на 2 тижні.

Екстракт не призводить до звикання. Не можна вживати людям з алергією на бджолопродукти.

Телефон для консультації:
– мтс +380509127199
– киів стар +380988431868

Олександр Юрійович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap