Астрологічний прогноз для України на 2021 рік

12 лютого, настає Новий рік за китайським календарем і це привід зазирнути в майбутнє та скласти прогноз на наступний рік. Хочу зазначити, що китайський календар дуже давній й несе в собі мудрість прадавніх часів.

Китайський Новий рік це не просто абстрактна дата початку року (як в нашому календарі), це чітко прорахована дата, яка склалася зі взаємодії трьох циклів небесних світил – Сонця, Місяця та Юпітера.

Китайський новий рік прив’язаний до Сонячного та Місячного циклу – це завжди другий Молодик (Місячний цикл) після Зимового Сонцестояння (Сонячний цикл). А дванадцятирічна система «звірів» пов’язана з циклом Юпітера, який проходить Зодіак за дванадцять років, кожного року «гостюючи» в іншому знаку Зодіаку.

Рік Металевого (Білого) Бика співпадає з положенням Юпітера в Водолії.  Ми знаємо, що Сонце заходить у Водолій в найхолоднішу пору року, з кінця січня по кінець лютого. Сама назва місяця «лютий» недвозначно натякає на суворість цього часу.

Що цікаво, що Бик у китайців теж пов’язаний з суворістю, терпінням та наполегливою працею. А ієрогліф, який означає цього «календарного звіра» перекладається ще як «потворний». Це такий собі «горбун» китайського Зодіаку. Але, як свідчить інша історія,  за потворною зовнішністю може ховатися й добре серце.     

В уявленні китайців Металевий Бик представляється як маленький ніж, що лежить на холодній морській скелі. Тому, як вважають китайці,  природа майбутнього року холодна та підступна, і він не обіцяє бути дуже мирним.

У традиційній китайській медицині елемент Металу символізує органи дихання, включаючи легені, ніс і шкіру. Тому, слід берегти ці органи. Сам Бик це елемент Землі, яка в такому поєднанні слабка, тому слід звернути увагу на шлунок та травлення. Також китайська медицина радить берегти в цьому році й серце. Варто слідкувати за судинами та підтримувати загальну життєву силу організму, яка в цьому році заслабка.

Оглядаючись на те, що китайський Новий рік пов’язаний з циклом Юпітера, який в астрології відповідає за соціальні процеси, я склала прогноз для України, опираючись, в основному, на цю планету. 

Що ж чекає Україну в 2021 році?

Зараз вже середина лютого, і можна сказати, що найсумніший період календарного 2021 року вже частково пройдений. Але лишається не менш складний період наприкінці лютого та на початку березня. Пандемія ковіду в цей час ще не відступить і  буде косити свій врожай. Але локдаунів,  скоріше за все, більше запроваджено не буде. Тому, в цей час треба бути особливо обережними та уважними до свого здоров’я.

Лютий та більша частина березня – це час складнощів у фінансовій сфері та період загального песимізму. Людям доведеться трохи затягнути паски. У будь якому разі, якщо у вас є якісь запаси, не поспішайте їх витрачати, гроші ще можуть знадобитися.

Але складні часи не затягнуться на довго. Добрі новини українцям слід очікувати вже в другій половині березня (вірніше після 20 числа), коли Юпітер пройде по Місяцю в карті України.

Юпітер – це планета удачі, та розширення можливостей, і безперечно, планета оптимізму. Місяць символізує народ країни, тому це стосується майже кожного з нас. Нас чекають позитивні зміни, хороші новини та нові можливості. Оце пишу, й сама не вірю, бо наразі, наче, приводів для оптимізму не спостерігається, як у нас, так і в світі. Але будемо вірити зорям!  

Цей позитивний аспект дуже схожий на допомогу від закордонних друзів України. Можливо, з нами поділяться вакциною? У будь якому разі нам слід очікувати якісь преференції із-за кордону. А також  позитивних новин.

А от війна, на жаль, в цьому році ще не закінчиться і місяць травень може принести початок загострення конфлікту, Марс входить в «дім ворогів».

Слід пам’ятати, що в цьому році вороги підступніші, ніж завжди. Згадайте символ року  Металевого Бика – маленький ніж, його якраз зручно встромляти в спину.

Але, у будь-якому разі, Марс проходить дім явних ворогів, тому все приховане стане явним, що вже добре. Марс там же буде проходити низхідний кармічний вузол, тому події пов’язані з минулим, а можливо навіть й  кармічні.

Втім, активність «дому ворогів» не постійна, тому, скоріше за все, це будуть локальні та нетривалі загострення, які нажаль продовжаться і в літні місяці.

Тим часом, влітку Юпітер входить в «дім грошей» України, і тут він сильний, бо тимчасово ввійде в гості до зодіакального знаку Риб.

Тому, як не дивно, літо пов’язане з економічним оптимізмом. Все що довго чекало роботи, почне працювати і активно розвиватися. Започаткується безліч нових бізнесів, відкриються кафе та ресторани, які будуть мати прибуток.

Пожвавиться  і діяльність, яка пов’язана з  нерухомістю, землевпорядкуванням, страхуванням, комп’ютерним програмним забезпеченням та технологіями.

Можливо, навіть, в цей час Україна отримає якийсь міжнародний кредит, або іншу фінансову підтримку. Але й витрати можуть бути великими, бо Юпітер не сприяє ощадливості. Юпітер також може говорити про збільшення грошової маси, тому інфляцію теж не можна виключати. Але критичною вона не буде, Юпітер, в цілому, позитивна планета.  

У вересні Україну очікує ще якась приємна новина, бо Юпітер знову повертається до з’єднання з Місяцем в карті України. Пробуде Юпітер у цьому з’єднанні доволі довго, аж до середини листопада. Тому це період сприятливих можливостей та міжнародної підтримки. Така підтримка буде як на явному, так і на прихованому від очей суспільства рівні.

Кінець вересня та початок жовтня пов’язаний з можливістю техногенних катастроф, або військовим загостренням, на щастя цей період буде коротким.

Кінець року принесе кризи та скандали у владні кабінети. Але радикальної зміни влади, скоріше за все, ще не буде.  

В цілому, рік, що попереду, очікується для нас, в цілому, непоганий. Як я вже й говорила, значно кращий, ніж рік минулий. Тому, дивіться у майбутнє з оптимізмом!

Бажаю вам всілякого благополуччя, ваша Маріанна Малина.

Джерело:

https://www.ridivira.com/uk/astrolohiia/prohnoz-dlia-ukrainy-na-2021-rik

Література, яка може Вас зацікавити:

ВИДАТНІ ПОСТАТІ УКРАЇНИ. ГЕОРГІЙ ЩОКІН

ІСТОРІЯ ЗАПОРІЗЬКИХ КОЗАКІВ. ДМИТРО ЯВОРНИЦЬКИЙ.

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОЗАЦТВА. ЛИЦАРІ СОНЦЯ. ОЛЕКСАНДР СЕРЕДЮК.

ВОЛХОВНИК: ПРАВОСЛОВ РІДНОЇ ВІРИ.

ВЕЛЕСОВА КНИГА. СЕРГІЙ ПІДДУБНИЙ.

ВЕЛИКИЙ КОД УКРАЇНИ – РУСІ. СЕРГІЙ ПІДДУБНИЙ.

СОТВОРЕННЯ СВІТУ. ІВАН ФРАНКО

ВІРА ПРЕДКІВ НАШИХ. ВОЛОДИМИР ШАЯН

ВІРА ПРЕДКІВ НАШИХ. ВОЛОДИМИР ШАЯН – ТОМ II

ІЛЮСТРОВАНА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ВІД НАЙДАВНІШИХ ЧАСІВ ДО СУЧАСНОСТІ. ЧАСТИНА ПЕРША. ОЛЕКСАНДР КОВАЛЕВСЬКИЙ, ЛЕОНІД ОСАУЛЕНКО.

УКРАЇНСЬКІ МАГІЧНІ ЗАМОВЛЯННЯ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap