Blackwater про боєздатність різних країн

10 квітня 2018 р.  · Думка одного із співробітників Blackwater про боєздатність різних країн.Blackwater ( “Чорна вода”) – американське охоронне підприємство (приватна військова компанія), засноване в 1997 році Еріком Принцом і Елом Кларком.

1. Росіяни.

З ними воювати навіть не цікаво. Стріляють безладно, про прицільну стрільбу не знають. Часто шпарять в землю собі під ноги. Звична справа поцілити в свого. Розбігаються в різні сторони після кількох жертв або пострілу з танка.

Рейтинг – м’ясо.

2. Африканські регуляри.

Відрізняються від своїх диких побратимів тільки наявністю форми і скромними навичками прицільної стрільби. Боєздатні проти дикунів, але зіткнення з більш вмілим противником, навіть арабами, приводить їх в паніку і втечу. Діяти в гармонії з бронетехнікою не вміють в принципі.

Рейтинг – м’ясо в упаковці.

3. Араби.

Найманці, повстанці, часто регуляри … Поняття тактики і стратегії для них так само далекі, як принади Саманти Фокс середньому пі … асу з берегів Сени. Їх війна – вистрілювати в сторону противника ящики патронів, кличучи при цьому в бар і періодично підриваючи себе всім, що потрапляє під руку. Втім, останнє не відноситься до регулярів, вони відносно мовчазні і дисципліновані, вміють користуватися гранатами.

Рейтинг – зручна мішень.

4. Американські регуляри.

Скільки фільмів знято про непереможну американську армю … Є тільки одне АЛЕ. Янки абсолютно не вміють воювати без артпідготовки, танків і авіаударів. Якщо територія не була випалена до стану безлюдній пустелі, солдати туди не підуть. А якщо йдуть, то назад не повертаються. Стріляють дуже непогано, відмінно скоординовані, але розгублюються перед будь-яким опором. Після чого стають легкою здобиччю. Втрати переживають важко, аж до повної втрати боєздатності. Труси.

Рейтинг – кусючі собаки.

5. Американські найманці.

Непогані бійці. Уміють діяти як командою, так і поодинці, прекрасні стрілки. Зустрічаються відчайдушні особи, з якими впоратися часом непросто. Але у них є дуже слабке місце – мораль. І відсутність вмотивованості, крім грошей. Трупу гроші не потрібні, тому більшість з них не лізуть туди, де зовсім гаряче. І всіляко уникають першої лінії вогню.

Пси війни, якщо оцінювати.

6. Азіати.

З регулярними не стикався. Найманці ж здатні влаштувати болісний головний біль будь-якому супротивникові. Якщо діють групою. Що у них в голові, незрозуміло, але вони здатні на будь-яку нерозсудливість. Прекрасно стріляють, часто діють із засідки, в яку противник потрапляє згідно з хитромудрим планом. Азіатам наплювати на підтримку технікою, літаками і снарядами. Їм плювати, є патрони чи ні. Головне – наявність побратимів. Але поодинці вони на жаль, стають не ефективні.

Рейтинг – армія імператора.

7. Кавказці і афганці.

Сильні воїни. Прекрасні стрілки. Витривалі, хоробрі. Уміють діяти групами, поодинці, мотивовані і підступні. У бою діють грамотно, здатні на тактику і стратегію. Не лякаються техніки і авіаударів, ефективно діють із засідок. У них є єдине слабке місце – нездатні битися до останнього подиху, рідкісний боєць здатний пожертвувати собою заради спільної перемоги. Якщо тільки він не шахід, але це зовсім інша історія …

Рейтинг – справжні Бійці.

8. Українці.

Протидіяти взводу українців – лютий, кривавий пиз … ець. Вони б’ються до кінця, до останнього патрона, а коли закінчуються боєприпаси – пускають в хід все, що є під руками. Смертельно поранив українця? Краще не чіпай його, швидше за все перед смертю – він затиснув собою гранату без чеки. Українці винахідливі, мають прекрасну інтуїцію. І … Пох …їсти. Літак прилетів? По … уй, зіб’ють саперною лопаткою. Танк? По … уй, якщо не зламані руки. Бійці, що жодного разу не тримали СВД, в критичний момент здатні потрапити з неї на межі дальності. І по … уй, що це був останній патрон, будуть бити ворога самою гвинтівкою. Тактика і стратегія? Та будь ласка! Будь-яким складом, від армії до напівживого каліки, який тримає в поодинці роту противника. Українці, навіть найманці, не здатні відступати. А якщо відступають – будьте впевнені, вони просто біжать за патронами.

Рейтинг – дуже небезпечний противник.

Література, яка може Вас зацікавити:

ЗАЛИШЕНЕЦЬ. ВАСИЛЬ ШКЛЯР

ХАРАКТЕРНИК. ВАСИЛЬ ШКЛЯР.

ДІТЯМ ПРО КОЗАКІВ. КАЛЯНДРУК ТАРАС

ІСТОРІЯ ЗАПОРІЗЬКИХ КОЗАКІВ. ДМИТРО ЯВОРНИЦЬКИЙ.

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОЗАЦТВА. ЛИЦАРІ СОНЦЯ. ОЛЕКСАНДР СЕРЕДЮК.

ВЕЛИКИЙ КОД УКРАЇНИ – РУСІ. СЕРГІЙ ПІДДУБНИЙ.

НА РОЗДОРІЖЖІ. ЯРОСЛАВ ОРІОН

БОГДАН ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ПРОСПЕР МЕРІМЕ

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ-РУСІ. МИКОЛА АРКАС

ОПИС УКРАЇНИ. ГІЙОМ ЛЕВАССЕР ДЕ БОПЛАН

УКРАЇНСЬКА МОВА – МОВА ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ. ПІДДУБНИЙ СЕРГІЙ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap