ДУРДОМ “ВЕСЕЛКА”.

І так – хто, крім “милосердного” Бога, знає як очистити землю від гріха? Треба знищити всіх винних і невинних на землі – від дорослих грішників до немовлят, угробити весь тваринний і рослинний світ, о! І залишити лише праведного Ноя і його праведну сім’ю. І не смійте питати Бога, звідки знову взялося грішне з того, що на його святий погляд було праведне?

Якщо Вам здається, що ви добре знаєте історію про всесвітній потоп – не кваптеся з висновками. Тут вам можуть відкритися її нові грані. Згідно Біблії, було все так: людей на землі ставало все більше і людські дочки сподобалися Божим синам, себто – ангелам, і вони почали хапати їх, яка кому сподобалася і з ними злягатися. Земні жінки вагітніли і народжували велетнів.

На фоні цього вакханального кровозмішання Богу не сподобалося як ведуть себе люди і він вирішив їх знищити. Діло ясне – Божий гнів має такі гігантські масштаби, що й дерева, і всяке зілля, і жирафи, і леви, і корови з усім решту, що дихало і рухалося, були страшно винні в тому, що Бог створив людей такими, яких могли ґвалтувати навіть святі ангели, аби наповнювати грішниками землю.


Та на землі таки знайшовся праведний чоловік Ной і його праведна сім’я, які були Богу до шмиги. Їм і велів Бог будувати ковчег. От склепали вони трьохповерхове судно за інструкцією Бога, довжиною 150 метрів, шириною 25 метрів, висотою 15 метрів, з вікном вгорі і дверима збоку. Бог велів Ноєві взяти по парі всього з земної фауни, а також забезпечити їжею (на невідомий період!) себе і всіх поселенців ковчега під час плавання, яке, як потім виявилося, тривало цілий рік!

Зібрати всіх тварин по світу Ной би явно не встиг, тому, мабуть, почалось планетарне тваринне паломництво до ковчега. Бідні кенгуру скакали з Австралії в Месопотамію через гірські хребти. Пінгвіни рушили з Антарктиди через екватор, а там уже пішки по пустині. А де ся мали діти? Націкавіше, як всі види прісноводних риб з інших континентів на пузі доскакали по суші до ковчега. Бо ж в океанській солоній воді потопу вони померли б. А якщо потоп був би з прісної води, то вимерли б океанські види. Тому, комусь з них довелося таки на пузі скакати.

За сьогоднішніми оцінками на землі приблизно 9 мільйонів видів від великого до найдрібнішого. І кожного з них в ковчегу було по двоє, і поміщені вони були в один день, тобто – протягом 24 годин. Ной завантажував на судно біля 30 тварин в секунду. А ще ж їжа для всіх! Для хижаків – це мусив бути цілий ланцюг знову ж таки живих тварин, бо м’ясо засмерділося б! Кожен вид треба було ізолювати в окремі відсіки, як і обладнати окремі акваріуми для певних видів риб.

За рік людина з’їдає приблизно тонну їжі, це десь в 15 разів більше власної ваги. Використаємо, як грубий орієнтир, цю пропорцію споживання й до тварин і добавимо до їхньої маси ще в 15 разів більше запасів їжі для них. В Ноя мусили бути шокуючі навики тетрісу, аби запхнути все це в таку маленьку дерев’яну коробку, яка насправді фізично могла вмістити лише убогу частку всього цього об’єму біомаси. При цьому в ковчезі було лише 8 людей, які ніяк не могли фізично справитись як з годівлею усіх цих тварин, так з вигрібанням лайна з-під них, тому до кінця плавання ковчег мусив би перетворитися на удушливий танкер з екскрементами.

Але нам ще дивуватися-не-надивуватися біблійним абсурдам. Ото ж, все завантажено, Бог особисто запечатав двері ковчега і почав нищення всього і вся на землі. Пішли води з-під землі та полилися дощі. Покрилися всі гори під усім небом. Звідки взялася кількість води, яка покрила землю 9-ти кілометровим шаром навіть Бог не знає. Хіба що він її створив на ходу, а безглузда демонстрація затяжних дощів – це, як звикле, для сліпої хвали і слави Божої садистської натури. Отак і пішло все живе на дно, а ковчег плавав і плавав…

Минуло аж 5 місяців і раптом – бах! Бог згадав про ковчег, про Ноя і тварин у ньому, які вже півроку барахкалися у власному лайні і смороді на хвилях всесвітнього потопу. Так і написано – «ЗГАДАВ»! Сидів собі на небесах, дивився, мабуть, якісь міжзоряні кубки Всесвіту і раптом зірвався з трону на ноги: «Холера ясна! Ной!». І махом навів вітер на землю, порозсував хмари і вода почала помаленьку відбувати.

Куди вітер здув 9-ти кілометровий шар води з землі – пояснень Біблія не дає. Головне, що ковчег нарешті припаркувався, Ной із сім’єю і всіма тваринами вийшли на землю, аби далі жити і множитись. Але віруючі чомусь не задаються питанням – чим всі вони, як люди так тварини, всеїдні, травоїдні і хижаки харчувалися, якщо все навколо, і флора і фауна, загинуло і розклалося під товстим річним шаром води?

І в цій жахливій ситуації, не повірите, Ной найпершим ділом зарізав і спалив на нашвидкоруч зведеному жертівнику чимало тварин з тих, яких рік возив в ковчегові. Він знав, що Богу найбільше подобається нюхати смажену в огні плоть і не помилився. Під ефектом цієї субстанції Бог так подобрів, що пообіцяв більше не влаштовувати всесвітніх потопів. А щоб не забутися і не накоїти нового лиха – створив веселку на небі і заявив: «Коли Я наверну хмару на землю, то з’явиться веселка в хмарі і Я згадаю завіт мій…».

В Бога така погана пам’ять, що йому потрібна веселка, аби він згадав обіцянку і знову не вгробив усе живе на землі потопом. Отакі вони – Божі «всемогутність», «милосердя» і «любов». Диявол, в якого летять всі шишки звинувачень у злому, мабуть і досі нервово курить в куточку віп-каюти, таємно виділеної йому в ковчезі.

Автор: Марія Дзюба.

Література, яка може Вас зацікавити:

ПІДЛІ ДУШІ. ДАРІЙ СВІТЛИЙ.

ПРОКИНЬСЯ, НАЦІЄ! ПЕРЕСТАНЬМО ТЕРПІТИ ЗНУЩАННЯ: ЕСЕЙ. ДАРІЙ СВІТЛИЙ.

СВІТОВА МОСКВИНСЬКО-ЄВРЕЙСЬКА ПРОБЛЕМА ТА ВИЗВОЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ. ДАРІЙ СВІТЛИЙ.

УКРАЇНА ПІД ІСУСОМ, АБО КОРІННЯ ГЕНОЦИДУ АРІЙЦІВ. ОРІЙ.

СОТВОРЕННЯ СВІТУ. ІВАН ФРАНКО

СУПЕРКНИГА. СЦЕНАРІЙ КАТАСТРОФ. РУСЛАН МОРОЗОВСЬКИЙ

БАРВА СМЕРТІ-33-ІЙ. АВТОР-УПОРЯДНИК ЛЮБОВ СЕРДУНИЧ

СІОНІЗМ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ

В УКРАЇНІ МАСОН СИДИТЬ НА МАСОНІ ТА МАСОНОМ ПОГАНЯЄ!

ПЕРЕОЦІНКА ДУХОВНОЇ ВАРТОСТИ. ЛЕВ СИЛЕНКО

ГІСТЬ З ХРАМУ ПРЕДКІВ. ЛЕВ СИЛЕНКО

МАГА ВІРА. ЛЕВ СИЛЕНКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap