Майбутня гордість України

Київ, Троєщина. З липня 2021 року.
Хлопчаки співають Гімн України, тримаючи руку на серці, перед грою у дворовий футбол! Майбутнє у нашої держави неодмінно є!

Відео тут:

Голова Деснянської РДА подарував малечі футбольні м’ячі, шарфи збірної України та можливість безкоштовного навчання у футбольній секції. Ось таке продовження історії юних футболістів, які надихнули всю країну виконанням Гімну України перед грою у дворовий футбол.

Література, яку можна замовити тут:

НАРОДЖЕНІ ПЕРЕМАГАТИ. СЕРГІЙ МАРТИНЮК

У книзі «Народжені перемагати» особиста доля автора (не як художнього персонажа)  ненав’язливо постає у  нерозривній  сув’язі з долею рідної України,  що здобула свою  незалежність ціною величезних жертв,  загублених за любов до свого краю кращих синів і дочок, які не могли терпіти нищення рідної мови, традицій свого народу, його минулого,  були гордими і непокірними.
Нині все вже позаду, але й   зупинятися не час. Треба творити, будуватися, пам’ятати і примножувати нашу славну історію, яку тривалий час перекреслювали, паплюжили, перекручували  ті, хто не має своєї.

УКРАЇНСЬКА МОВА – МОВА ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ. ПІДДУБНИЙ СЕРГІЙ

Головний посил цієї книжки визначають слова Пантелеймона Куліша: “Своєї мови рідної і свого рідного звичаю вірним серцем держітеся. Тоді з вас будуть люди як слід, тоді з вас громада буде шанована і вже на таку громаду ніхто своєї лапи не положить”.
Багато нового, цікавого й несподіваного знайде читач тут про витоки мови, про древній спосіб наших пращурів передавати інформацію на відстань, про філософію українського слова, про числа, літери, імена, про молитву, пісню і навіть про те, куди предки автора культурно “відсилали” своїх недоброзичливців .

УКРАЇНСЬКЕ НАРОДОЗНАВСТВО. ГАЛИНА ЛОЗКО

У цій книзі відомого етнолога, доктора філософських наук Галини Лозко подано змістовну інформацію про походження українців, їхню духовну культуру, господарство, побут, родину.

Зроблено докладний аналіз Велесової Книги, що її нині вивчають у школі, відтворено давній календар наших Пращурів Коло Свароже. Видання доповнене ілюстративним матеріалом, а також великим списком наукових джерел.

Для всіх, хто шанує рідну минувшину та дбає про збереження української нації.

Нас можна читати у Твіттері: https://twitter.com/Nwrq6rwLYVxnfJq

Більше унікальних книг можна знайти тут: https://www.sribnovit.com/shop/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap