Навія Седмиця.

Вже за тиждень вранці. Свято Роду, Сварога. День вшанування всіх рідних, які відійшли в світ Нави. Відзначаємо 1 листопада.
Навія Седмиця. Тиждень вшанування мого роду… . Тиждень, коли Предки повертаються до нащадків – передати свої сили, просити про щось здійснення того, що ще не зроблене, подивитися на тих, хто живе за ними, за ними… Цими днями кордон між Світами тонкий – такий же тонкий порваний осінній листочок…
Не пропустіть цей тиждень – пригальмуйте хоч трохи свого ритму, озирніться назад, назад у минуле. Кожен з нас – суть наших Предків, нашого Роду. Найвища честь Рода – це коли ми поважаємо її всередині себе. Тоді ми можемо бути красивими з собою, приймаючи все, що Род дає нам з глибини нашого минулого.

Запам ‘ ятайте в ці дні імена ваших Предків, подій, і хороших, і поганих, пов ‘ язаних з вашим добром, запам ‘ ятайте їхні слова та інструкції, мудрі поради та добрі справи. Пам ‘ятайте про всіх, кого ви можете пам’ ятати… Розмова про своїх рідних, які пішли на іншу сторону… Будьте шанобливими та вдячними, відчувайте життя у кожній миті і не забувайте про Смерть

Коли свічки горять осінніми вечорами, щось тепле і дуже рідне відчувається у всьому… Що- не можу сказати – все нагадує про минуле, про тих рідних, близьких, які принесли так багато різного до життя – доброту, чесність, відкритість , наївність, впевненість, радість… Не можна все перелічити. Але душа реагує на кожного представника Рода – того, хто був, є і навіть того, хто буде…”

Автор: Інна Закалюжна.

Література, яка може Вас зацікавити:

ВОЛХОВНИК: ПРАВОСЛОВ РІДНОЇ ВІРИ.

ВЕЛЕСОВА КНИГА. СЕРГІЙ ПІДДУБНИЙ.

УКРАЇНСЬКІ МАГІЧНІ ЗАМОВЛЯННЯ

ВЕЛЕСОВА КНИГА. ВОЛХОВНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap