РОСІЯ ПРОТИ РУСІ. РУСЬ ПРОТИ РОСІЇ.

24 серпня, 2008 року, коли на день Незалежності України рідновіри встановлювали постать Перуна, біля історичного музею в Києві, Анатолій Дорошенко познайомив мене з унікальною людиною, Хомяковим Петром Михайловичем.

Народився він в Московії, але на етнічних землях України-Русі, генетично і духовно був слов’янином. Один з найкращих аналітиків Європи, певний час був радником генерала Рохліна. Чудово усвідомлюючи, що путінська політика може наробити багато лиха, став одним з очільників антипутінської контрсистемної опозиції.

Керівника Московії називав “верховним лисогномом расейської педерації”.

Звичайно, така позиція владі категорично не сподобалась, бо Московія готувалась тоді до тих подій, які ми бачимо сьогодні. А тут ще й книга, яка перекреслювала основну ідеологію “русского міра”, про начебто слов’янське походження московитів і належність перемішаної генетично бидломаси до слов’янського суперетносу. Та ще й заголовок більш ніж промовистий, “Росія проти Русі. Русь проти Росії”.

Петро Михайлович, рятуючи своє життя і своєї родини був змушений таємно виїхати з Московії. Допоміг йому в цьому Дмитро Корчинський.

Презентація книг Хомякова відбулась у Спілці письменників України, і по завершенню заходу українські письменника щиро аплодували автору знакових і важливих для України книг. Так би й працював в Україні чоловік, але до влади, через слабовольну, ліберальну політику Ющенка прийшов Янукович. Знаючи, що Петро Хомяков є особистим ворогом Ліліпутіна, новоявлений недоучка поставив вимогу негайно Хомякову залишити територію України.

Петро Михайлович виїхав до Білорусі, звідки його обманом виманили спецслужби до Московії, під приводом того, що тяжко захворів його родич. Там його заарештували і через кілька місяців у в’язниці вбили.

Пропонуємо ознайомитись з книгами непересічної особистості, рідновіра, палкого прихильника України, інтелектуала Хомякова Петра Михайловича. Вони того варті.

РОСІЯ ПРОТИ РУСІ. РУСЬ ПРОТИ РОСІЇ. ПЕТРО ХОМЯКОВ

Книга присвячена розгадці найбільшої таємниці російської історії, таємниці т.з. “Батиєвої навали” та “татарського іга”. Ці епізоди історичної драми на даний момент переосмислюються багатьма дослідниками. Проте автор робить спробу найрадикальнішого переосмислення, залишаючись при цьому на ґрунті загальновідомих історичних фактів. І це переосмислення дозволяє пояснити безліч парадоксів не менше минулого, а й сучасного.

ТЕХНОТРОННА АВЕСТА. САКРАЛЬНА КОСМОГОНІЯ БІЛОЇ ЛЮДИНИ. ПЕТРО ХОМЯКОВ

Ця книга руйнує міфи аврамічних релігій – іудаїзму, християнства, ісламу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap