ЩАСТЯ БЛИЖЧЕ НІЖ ЗДАЄТЬСЯ! СПРОБУЙТЕ!

Кожному з нас часом так хочеться повірити в диво! І у всіх народів є свої маленькі таємниці, завдяки чому воно може відбутися.

З давніх давен виготовляють обереги та талісмани, ставлять в домі захисні гілочки дерев чи трави, бережуть тварин і приручають їх.

У що ж вірять в різних країнах світу?

Грі-Грі (Республіка Гана)

Цей оберіг родом з Гани, але дістався до Луїзіани у Сполучених Штатах. Кажуть, що він приносить удачу і відганяє зло. Жителі Північної Америки використовують його, щоб зберегти здоров’я, привернути любов, гроші і навіть зупинити плітки. Спочатку Грі-Грі були зображеннями богів або ляльок, але потім перетворилися в маленькі мішечки, наповнені штучками , які уособлюють собою вогонь, воду, ладан і сіль. Тільки їх має бути непарна кількість і не більше тринадцяти.

Манеки-неко (Японія)

Це весела фігурка кішки, розмахувала однією лапою. Дослівно з японської перекладається як «чарівний кіт». Існує дві варіанта фігурки. Якщо ліва піднята лапа кішки, то вона залучає клієнтів і удачу в бізнесі. Якщо права, то благополуччя в родині. Колір статуетки теж має значення. Зелений — символ здоров’я, чорний — захист , а білий — щастя.

Мано фіга (Італія, Перу і Бразилія)

Мано фіга родом з Італії. З часом оберіг поширився в Перу і Бразилії. Він має форму руки з великим пальцем, поміщеним між середнім і вказівним. Раніше оберіг був зроблений з коралів або срібла і використовувався у стародавні часи для виклику богині родючості. Коли християнство поширилося в Південній Америці, значення амулета змінилося. Сьогодні він використовується для захисту власника від пристріту. Так що, якщо раптом вам хтось вирішив показати «фігу», ображатися не потрібно. Людина бореться зі злом.

Скарабей (Єгипет)

Скарабей був символом удачі з часів стародавніх єгиптян. Він пов’язаний з Хепрі, єгипетським богом висхідного сонця. Оберіг жука символізує вічне життя і відродження.

Тумі (Перу)

Красиво прикрашений сокиру в Перу називається Тумі. Сьогодні це національний символ держави. У минулому Тумі використовували для релігійних жертвоприношень.

Чотирьохлисткова конюшина (Ірландія)

Її дуже важко знайти. Якщо ви знайшли, то вам вже пощастило. У деяких культурах число чотири вважається нещасливим, але в Ірландії чотири — це чоловіче число. Форма пелюстки конюшини символізує чотири сторони хреста. Кожна із сторін представляє любов, удачу, надію і віру.
Єдиним недоліком є те, що удача, як кажуть ірландці, може проявитися тільки протягом одного дня. Тобто її треба ловити за хвіст в той день, коли ви знайшли конюшину.

Ловець снів (Сполучені Штати Америки)

Ловець снів — це символ удачі для індійців з племені оджибве. Якщо у вас є проблеми зі сном або ви схильні до кошмарів, корінні американці вважають, що висить у вашій спальні ловець снів буде захищати вас від недуги, ви будете дивитися радісні і щасливі сни, які обов’язково збудуться. А ті жахи, які ловець снів зловив за ніч, вранці розсіються.

Конячка Дала (Швеція)

Ця далекарлійська конячка згадується в історичних джерелах з 1624 року. Тоді єпископ Вестероський наклав на них заборону. В Європі в усю вирувала «полювання на відьом» і інквізитори вважали, що ці конячки заманюють дітей на лису гору. Незважаючи на те, що тримати їх у себе вдома було небезпечно для життя, традиція вижила. Для шведів коні — це священні тварини. Конячки Дала — символ гідності і сили. Люди часто купують їх не розфарбованими і самі наносять потрібні їм візерунки. Конячка Дала — неофіційний символ Швеції.

Жолуді (Великобританія)

До того, як жолуді стали вважатися талісманом удачі, вони використовувалися друїдами для ритуалів, а також вважалися формою їх національної ідентифікації.
Пізніше вони шанувалися як символ процвітання, духовного зростання і молодості. Англійські солдати носили їх під час Нормандського завоювання в якості символу влади.

Тотемні маски (Африка)

Найсильніший захист від злих духів. Кожне плем’я мало свої амулети, причому вони ділилися на доброзичливих до них самих і вороже налаштованих до ворогів. Ті, хто хотів зашкодити народу якогось племені, стикалися з магією масок, яка була в силах напустити хворобу, викликати смерть. Часто маски одягали шамани на свої церемонії – вважалося, що якщо духи не бачать особу, то і не можуть завдати ніякої шкоди.

А придбати наші національні обереги, які будуть оберігати і притягувати успіх у всіх ваших починаннях, можна за посиланнями:

МОЛЬФА СРІБНА

ВЕЛИКА ЛЯЛЬКА-МОТАНКА “ЩАСЛИВА СІМ’Я”

МАЛЕНЬКА ЛЯЛЬКА-МОТАНКА ЗОРЯНА

One Comment

 1. ВолодиМИР

  Отож, маємо Оберігатися!.. 🙂 РАдій і Дій!:)
  Чим більше людей носитимуть біля серця виТвір “Оберіг Щастя” (з іскоркою ВсеВишнього Бога ДобРА), тим більш захищенішими будуть від нечисті різної (у т.ч. вбивчої), більше гармонії та сил на боротьбу “ЗА” сПРАВедливість Буде!.. (Y)
  Вивчайте статті на сайті ( http://www.duh.org.ua ), беріть гармонізуючі та захищаючі виТвори “Оберіг Щастя” (БЕЗКОШТОВНО) собі та друзям – дієвий, перевірено!!!
  Якщо є питання – пишіть, телефонуйте, уточнюйте наявність “Оберегів Щастя” тощо…
  Мій моб. тел.: 050-311-38-33.
  Ще видаються у ДАР (БЕЗКОШТОВНО) виТвори “Оберіг Щастя” усім людям у Києві на Оболоні чи книжковому ринку Петрівки (нині метро Почайна):
  28 ряд 4 місце, 33 ряд 9-11 місця, 34 ряд 3 місце, Центральний ряд 64 місце, 18 ряд 4 місце, тощо…
  Або ж надсилаються Новою Поштою, якщо надаєте адресу найближчого до вас складу, № складу, ваші Прізвище та Ім’я, ваш моб.тел. для СМС з Нової Пошти…
  Навіть чутлива апаратура реагує на “+” Заряд на папірчаних носіях “Оберіг Щастя”, див. результати досліджень:
  https://www.facebook.com/boris.vykhovanetc/posts/968800329916788
  Це Реальна Допомога – дієвий Проект “ДРУГ” ВГО “ДАР”, докладніше (інформація, інструкція):
  http://www.duh.org.ua/#Jakor07
  Інформація (інструкція як застосовувати) та де взяти БЕЗКОШТОВНО виТвори “Оберіг Щастя”:
  https://www.facebook.com/VolodyMYR.STESHENKO/posts/296564357360349
  На 03.06.2020 вже 1 793 227 шт. сТворено та передано з друзями-волонтерами у допомогу людям (у т.ч. волонтерським групам для розповсюдження)…
  Нова партія сТворена…
  Є можливість забрати “Обереги Щастя” щоби передавати захисникам, патріотам та роздавати друзям?
  Звертайтеся…

  ПС: … а Іменний
  “Оберiг Життя Петра з Дивина”
  з величезними можливостями
  теж можете Замовити!!! 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap