Років 15 тому був хронічний бронхіт, який останні 5 років переходив в пневмонію. В останній раз лікували без результату три місяці - міняли антибіотики, прописали два інгаляттори - ніякого покращання. В стаціонарі під час крапельниць я втратила свідомість. Коли добралася додому, взяла продуктів і поїхала на дачу "вмирати в спокійній...

