Що спільного між СБУ, КГБ і ФСБ?

Звичайний день в нашій Україні. Під будинок під’їжджає автомобіль, з нього виходять якісь особи, заходять в помешкання звичайної людини. Показують якісь папірці і заявляють, що будуть шукати заборонену літературу. Потім, вже інша команда, прибуває до іншого помешкання, там 93-річна жінка, яку лякають обшуком, бо її син пише щось те, що не подобається владі. Це не 1933 рік, і не 1937. Це 2020 рік! СБУ намагалося ввірватися в помешкання Андрія Рачка, щоб обшукати його, бо по їхній інформації в нього може бути заборонена література, яку написав поет, воїн Андрій Нечай. Потім вони таки проникли в помешкання 65-річного Андрія Нечая, де була його 93-річна мама. Панове правоохоронці тикали постанову суду на обшук і висновок експертів, що ця література є забороненою. Але є нюанси. По -перше, такі дії СБУшників прямо порушують діючу Конституцію України( нижче дивіться відео), де генерал-полковник, відомий український юрист, депутат Верховної Ради України кількох скликань, один з творців української Конституції, Герой України Юрій Кармазін чітко обгрунтовує незаконність дій СБУ. Крім того, не може один викладач- філолог робити експертизу книг, його висновки, особливо під тиском правоохоронців є суб’єктивними. Інші експертизи теж не мають значення, бо є Книжкова Палата України, в якій книг Андрія Нечая немає в переліку заборонених. До речі, чи не бажає наше СБУ заборонити найближчим часом твори, наприклад Тараса Шевченка? Уявіть собі, який жах ці слова Кобзаря! Прямо суцільний екстремізм!

Поховайте, та вставайте!

Кайдани порвіте!

І ВРАЖОЮ, злою кров’ю!

Волю окропіте!

По словах Андрія, в 38!!! людей були в “гостях” правоохоронці, з метою вилучення книг! Про що ж пишеться в цих книгах? Про Україну, про український народ, про засилля чужинців у владі, про непосильне визискування народу олігархами і чиновниками, про нічну, злодійську і незаконну постанову, щодо продажу землі і прирікання людей на новий Голодомор і вічне та безправне існування. Страшно чиновникам? Якби лише слова, то навряд чи паразити злякались би. Але Андрій кличе не мовчати! Чинити спротив! Не бути байдужими! І тут владне , ніжне сало зашкварчало під шкурою. Вони ж сподівались, що тисячі людей, як стадо баранів і далі буде бездіяльне, коли нова беркутня буде бити і вбивати людей, як на Майдані. Вони думали, що райське їхнє життя буде вічним, горе, біди і сльози простих українців їх не турбують. Не турбують пенсії людей, які все життя тяжко працювали, а тепер живуть впроголодь, бо за цю подачку прожити і заплатити непосильну ціну на комунальні послуги неможливо. Їм байдуже, що люди не мають за що купити дорогих ліків, що вмирають вдома і в лікарнях передчасно, бо немає грошей на хабаря лікарю-мародеру і безсовісній медсестрі. Їх не болять сльози жінки, яка уникає вагітності , хоч і дуже хоче мати дітей, але не в силах оплатити всі послуги пологового будинку і ще більше боїться, що не зможе забезпечити свою дитину всім необхідним.

Новоявлених злодіїв, бариг, скоробагатьків не хвилює доля України, їм є куди втікати. Тому їм байдуже, що ворожа агентура навіть не дуже і маскується в Україні. Сепаратисти, злодюги,україноненависники об’єдналися в одне велике кодло і з допомогою неукраїнської влади поставили собі на обслуговування правоохоронців, для яких найбільшим ворогом є український націоналіст, борець, патріот.

Але на все приходить час розплати.

Слава мужнім українцям, які наближають цю справедливу мить!

Юрій Кармазін.

Звертаюсь до поетів, журналістів і простих людей, які роблять дописи чи репости в соціальних мережах критикуючи владу. Нинішні правоохоронні органи, чи окремі діячі, зокрема СБУ, переймають, нажаль, негативну практику СССР щодо цензури у брутальне порушення Конституції України і міжнародного закондавства. І так, захищаючи сьогодні у мирний спосіб свою державу – словом, можна отримати від СБУ повідомлення про підозру за частиною другою ст. 109 ККУ.( Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій), саме таку підозру вручили патріоту, поету Андрію Нечаєву. Закликаю не бути байдужим, дана справа має набути розголосу, бо завтра кожен буде притягнутий до відповідальності за критику або висловлювання своєї думки публічно.

На головній світлині-поет, воїн,правозахисник Андрій Нечай, про якого розповідає Юрій Кармазін.

Книги, про які згадується у матеріалі:

Від хохла до українця: книга Левка Лук’яненка.

Щоб ознайомитись з повним текстом книги, натисніть на виділену вище назву.

Українська Земля.

Збірник поезій.

Андрій Нечай.

ЗЕМЛЯ  ДАНА   ГОСПОДОМ  УКРАЇНЦЯМ  НЕ  ДЛЯ   ТОРГІВЛІ !

ЗЕМЛЯ  –  ТО  ОСНОВА  УКРАЇНСЬКОЇ  НАЦІЇ  ТА  НЕПОДІЛЬНА ЗАГАЛЬНОНАРОДНА  ВЛАСНІСТЬ і  МОЖЕ   БУТИ  ПЕРЕДАНА  ТІЛЬКИ   В  КОРИСТУВАННЯ  І  ВИКЛЮЧНО  ГРОМАДЯНАМ  УКРАЇНИ   НА   НАЙЖОРСТКІШИХ  УМОВАХ   ХАЗЯЙНУВАННЯ  НА  НІЙ ,  НА  СПІЛЬНЕ  БЛАГО !  ГОСПОДЬ  ДАВ   НАМ  НАЙКРАЩУ В  СВІТІ  ЗЕМЛЮ,  ЩОБ   НА   НІЙ  В  ТРУДІ   І   МИРІ   РІС  І  МНОЖИВСЯ  УКРАЇНСЬКИЙ  РІД,  А  НЕ  ДЛЯ   ВИРОЩУВАННЯ   СТОМІЛЬЙОННИХ  ВРОЖАЇВ   СОНЯХУ  ЧИ   РАПСУ…  НЕ  ВИГОДА  МАЄ   СТАТИ  МІРИЛОМ  ГОСПОДАРЮВАННЯ   НА  ЗЕМЛІ  І   В   УКРАЇНІ, А  ПОКРАЩЕННЯ  ЖИТТЯ   УКРАЇНСЬКОГО  НАРОДУ  ТА   ПРИМНОЖЕННЯ  НАЦІЇ!

АНДРІЙ НЕЧАЙ.

Поезії з книги.

ДОБРЕ

У вiльнiй Українi добре жити нинi

пану президенту i його родинi.

Непогано гризти є в панiв мiнiстрiв,

їхнiх помiв, замiв-не дiляться з нами.

Добре запакованi пани депутати-

нiчого не роблять, а живуть багато!

Всi, хто дозволяють, теж багато мають.

Суддi колядують-також не бiдують.

А бiдують люди-простi хлiбороби-

все в них вiдiбрали привладнi нероби!

У вiльнiй Українi добре жити нинi

панам олiгархам, їхнiм халуям.

Та недобре жити-ледве животiють

в шахтах i заводах-їх робiтникам!

У вiльнiй Українi простi люди вiльнi

вiд грошей i щастя-вiдiбрали все,

ще вiднiмуть землю-тодi українцiв

вже вiд вимирання нiхто не спасе!

КАРМЕЛЮК

Убиває Україну панянство звiряче-

за Устимом Кармелюком вся країна плаче!

Що чекаєш, вражий сину, чому втiк на Небо?-

заступитись за Вкраїну давно тобi треба!

Поспiшай же, досить, брате, у раю жирiти,

бо геть знищать Україну цi пани-бандити!

Вже немає у країнi сiм мiльйонiв люду-

якщо далi так піде – скоро геть не буде.

Нищать, крадуть, убивають – їм кари немає-

тiльки твоя страшна слава цих катiв злякає!

Пам’ятають ще пани, як палаци тлiли,

як пiдпанки i пани на гiллi висiли!

Убиває Україну панянство звiряче.

За Устимом Кармелюком вся країна плаче!

Та нема дорiг на землю iз самого Неба-

самим братись за панiв українцям треба!

ХОЛОДНИЙ   ЯР

Холодний Яр. Чекає Україна 
Нових Залiзнякiв та Чучупак.
Та враження таке, що тiльки чуба 
Вiд славних предкiв унаслiдував козак.
Бо якби серце та геройську вдачу – 
То кайдани б на себе не надiв. 
I не вiддав би Матiр Україну 
Пiд владу хазарату й москалiв.
Холодний Яр. Зосталась в Чорнiм лiсi 
Козацька Слава. На люди не йде.
Мовчить козак. А Матiр Україну 
жидва на плаху, змучену, веде.
Холодний Яр. Та досить цього шоу!
Час перестати мiрятись чубами.
Час шаблi iграшковi й мiшуру 
Вже, браття, замiняти КАЛАШАМИ!
Хай Чорний лiс збере нас всiх докупи!
Хай з Яру встане Армiя Народна!
Нехай побачить свiт, що Україна 
Вмирати в рабствi лютому НЕЗГОДНА!

Від редакції.

З дозволу автора, Андрія Нечая, скоро всі його книги будуть викладені на нашому сайті.

Свободу не спинити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap