Державні символи Росії – як Росія вкрала герб, прапор та назву

Російська Федерація, яка всьому світу представляє себе, як велику державу, насправді є державою-клептоманкою. Протягом кількох століть свого існування Росія крала державні символи в інших країн, тож ані назва, ані герб, ані прапор насправді їй не належать.

Подробиці – у сюжеті на Апостроф TV.

“Ми є народ, у якого вкрали назву”, – так за пару століть академік Михайло Грушевський написав про одну з найгучніших крадіжок Московії, яка вкрала назву “Русь”. Таким чином вона проголосила себе спадкоємицею Русі. Триста років тому після перемоги над Швецією й укладенням Ніштадтського мирного договору у 1721 році, Петро І перейменував Московське царство на Росію, а себе проголосив імператором.

Ідею відкараскатися від свого монголо-татарського коріння наслідувала і Катерина ІІ. Втім, вкрасти назву не означало вкрасти пам’ять та сутність українського народу. До того ж сліди своїх злочинів Росія погано замела. Найвідоміші докази, що Росія – це Московія, а ніяка не Русь представлені на монеті 1707 року. З одного боку зображений Петро І, а з іншого – напис “московський рубль”.

Інший доказ є на мапі України французького військового інженера і картографа Гійома Левассера де Боплана 1680 року. Карта доводить, що ніякої Росії немає. Натомість, є Московія.

Одним із головних символів будь-якої держави – прапор. Утім, і цей символ державності Росія вкрала. До того ж, як би зазначили зараз правоохоронці, крадіжку вчинили із корисливою метою. Біло-синьо-червоний стяг з’явився у Московії у XVIII столітті за царювання Петра І як морський торговельний прапор. Він запровадив його винятково для того, щоб обманювати охорону морських портів прибалтійських держав, а також вводити в оману шведів, кораблі яких активно патрулювали Балтійське море. Отож російський триколор – це ніякий не симовл самоназваної “вєлікой дєржави”, а символ обману та крадійства московитів.

Державний герб – двоголового орла – росіяни поцупили у Візантії. Для цього вони вигадали черговий міф: мовляв, Москва – це третій Рим. За легендою пропагандистів, в усій історії людства існували три християнські імперії. Першою була Римська, а її символом був золотий орел. Після захоплення Риму варварами, столиця імперії перекочувала до Візантії. Але під натиском турків у 1473 році впала і Візантія.

На цьому історичному моменті московити й вирішили розграбувати спадщину справжнього другого Риму. Росіяни навіть знайшли формальний привід: мовляв, племінниця останнього візантійського правителья Костянтина ХІ Софія вийшла заміж за московського царя Івана ІІІ. Тож у свідомості країни-крадійки всі пазли склалися, і вона оголосила себе третім Римом.

Отож, на вкрадений триколор начепили вкраденого двоголового орла. З часом орлу намагалися причепити третю голову та корони, та третя голова, на відміну від герба, не прижилася.

Джерело: https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2022-04-22/rossiya–eto-feyk-kak-moskoviya-vorovala-gosudarstvennyie-simvolyi-po-vsemu-miru/266741

Нас можна читати у Твіттері: https://twitter.com/Nwrq6rwLYVxnfJq

Література, яку можна замовити тут:

Велесова Книга. Волховник.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу velesova-knyga.-volhovnyk-7-vydannya-702769.800x800w-500x500-4.jpg

Волховник: Правослов Рідної Віри.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 3f076076d6e2c748e49a39b5a423f289-500x500-4.jpg

Роде наш красний.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу a0810cb813b302e103c3811d9757610c-500x500-5.jpg

Українські магічні замовляння.

Рідна читанка.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 12321-500x500-1.png

Борек і Боги слов’ян.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу borek-i-bohy-slovian-500x500-2.jpg

Рідні свята в Колі Сварожому : сценарії виховних заходів.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Title_RIDNI-SVJATA-w-KOLI-500x500-3.jpg

Більше унікальних книг можна знайти тут: https://www.sribnovit.com/shop/

Якщо у Вас виникли проблеми з замовленням, зателефонуйте, будь ласка, +380995447701 для оформлення замовлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap