Вустинська Книга духовного творення України-Руси

Братове Козацького роду –Русичi-Українцi, що колись, як стверджує
Конституцiя Пилипа Орлика, були непереможними!

Для Вас цi Вiстi-Творення Новiтньої-Духовної-Радiсної України-Руси, яка поведе за собою народи Свiту!
Хто не став рабом, не упокорився в рабствi фiзичному, чи релiгiйному; хто не живе за нормами двоногої худоби: їжа, напої, задоволення тiла, для кого честь i правда-матка понад усе; хто не хоче жити серед наркоманiв, алкоголiкiв, сексуальних збоченцiв, примiтивних дебiлiв i мутантiв; хто не хоче пiдкорятися окупантам i iнородцям, поклонятися золотому тiльцю – Мамонi; хто не вiддасть на поталу
своїх дiтей – родину, землю, мову, душу, громаду – державу; хто хоче порятувати свою безсмертну Душу i жити праведно i вiльно на Батьком Небесним данiй нам
Землi, для тих наше Творення!

Приєднуйтесь до
сродної працi i тодi:

«І на оновленiй Землi

Врага не буде супостата,

А буде Син i буде Мати

І будуть Люде на Землi». (Тарас Шевченко)

Зачин – Вiсть-(пробудження)


«Свiти тримаються Істиною. Їх ворота – Істина. В Істинi покоїться безсмертя. Вiдвернувшись вiд лиха, треба виконувати
обiтницi та заповiдi Пращурiв (Вiди).
Родовичі, Руси-Українці от і надійшов час пізнати себе, свій Рід, свою Країну, свою Цивілізацію, сенс життя людини на Землі. Витягнути з небуття Правду-Істину, відкинути нашарування і бруд лукавий, привнесений до нас і нав’язаний нам за минулі віки нашими «опікунами», воріженьками лукавими, що прийшли із земель Єгипту, Паленого Стану, Іудеї, Aхеї, Візантії, Риму, Великої Тартарії та печерної Європи.
З маленьких намистинок правди-істини разом складемо зоряну Мапу нашого минулого і високодуховного майбуття!
Ми — найдавніший етнос на прекрасній блакитній планеті, родовід якого налічує більше 60 тис. років і цьому є письмові і матеріальні підтвердження, що так від нас приховуються.
Після приходу так званої Ночі Сварога, за зодіакальним циклом, проти нас почалася вестися широкомасштабна програма нищення і підпорядкування, яка завершилася так званим Володимировим хрещенням, коли більше двох третин населення було вирізано і спалено, і на території Русів залишилось в живих лише 3 млн. людей. Продовжилось нищення людей, мови, рукописів і при так званих Російських царях, Іванах III і IV, Петру I,
Катерині. Останній удар по Русам був завданий в 20 ст., коли з наявних за переписом 20-х років Українців, 82 млн., до 50-х років залишилося близько 37 млн. Це і інтервенції, громадянська війна, репресії-концтабори, війна 1941–1945 рр, три голодомори. Заборонялася етнічна-звичаєва культура, мова.
В усіх документах, що збереглися, літописах, універсалах і Конституції Пилипа Орлика, документах Гетьманської доби ми знаходимо посилання на те, що ми держава Русь. Ми маємо найдавніше письмо на землі, в якому було 154 руни та буквиці, якому тисячі років, найдосконаліший альфабет, а нам говорять, що письмо нам принесли болгарські іудеї- чорноризці Кирило і Мефодій, коли історіям цих народів лише 2,5 тис. років.
Лише Китайці, що звалися раніше хунами-арімами, після поразки від витязів-русів 7518 років тому, тричі переробляли наше рунічне письмо і якби «винайшли» свої ієрогліфи.
Петро I — цар-хан Московії в 1700 році відмінив 5508 років нашої минувшини, відповідно сфальсифікувавши все, що було до того, зате зрівнявся у дикості з Європою. Бо, як написав Борис Олійник:
«Ми тут жили ще до часів потопу.
Наш Корінь у земну вростає вісь.
І перше, ніж учити нас, Європо.
На себе ліпше з боку подивись.
Ти нас озвала Хутором пихато.
Облиш: твій посміх нам не допече.
Бо ми тоді вже побілили хату,
Як ти іще не вийшла із печер».
У духовній спадщині нашого роду було відмінено церковниками вчення про перенародження, безсмертя, реінкарнацію, на Царгородському Соборі і в 553 році
н.д. прийнятий догмат про воскресіння обраних і їх порятування, та те, що людина живе лише один раз і будь які її дії , в тому числі і вбивства, їй можуть буть прощені, і вона може бути помилувана. Введено інститут релігійного та фізичного
рабства для нас при Катерині II. Людина з дитини Божої, Творця перетворилася на раба, бо оголошено було, що вся влада і кримінальна, то від бога.
Поступова деградація культури, зневажання людських якостей, духовних цінностей, привело до влади нелюдей, кримінал, виродків. Якнайширшими і якнайшвидшими темпами впроваджується демо/но/кратична програма і дебілізація людства. Її основні ознаки: пивна культура, наркоманія, алкоголізм, СНІД, тваринно-пташині
грипи і інфекції, примусове щеплення, пірсінгації, носіння пошматованого одягу —дрантя, оголення тіла, дебілізація і отупіння населення; творення еліти голубих покидьків і сексуальних збоченців; фізичне і психічне знищення етносу як такого.
Чого вони так поспішають? Бо після Ночі Сварога і втрати духовних цінностей починається Доба відродження Божественних принципів організації буття. Народ прокидається із сплячки про яку писав Сковорода, що спить, як вдарений об землю,
а «ізраїлеві пастухи» ще й присипають… «Вмощуйся зручніше!!»
За 2 роки відбудеться планетарний перехід до чотирьохмірної
організації простору. В цей період закінчується дія всіх давніх календарів людства. Вже на сьогодні ми
стали свідками аномальної спеки, небачених потопів, вулканічних вивержень, землетрусів. Що чекає нас, все людство, хто згине, хто виживе? Як зберегти себе, свою безсмертну душу, свою родину, державу, спільний дім — Землю?
В минулому прці, влітку, в зв’язку з небаченою спекою, за порадою хранителів, була здійснена програма спільної дії, в якій взяло участь більше 1000 русів-українців по захисту території і людей від пожеж і температурних ударів.
Тому температура в ці дні практично була менша від прогнозної на 5-7 градусів і великої шкоди населенню і території не було завдано.


Русичу-українцю!


Твоя доля, доля і майбутнє твоєї родини, роду, держави, планети Земля знаходиться в твоїх руках!
Зміни свій духовний стан, витісни з себе агресію, злобливість!
Поверни собі духовні і людські якості: доброти, любові, радості, гармонії, чистоти помислів і думок!
Тоді ти зможеш пройти час переходу, зберегти себе і безсмертну душу, бо впораєшся із тваринними інстинктами і цим зміниш своє тіло і душу!
Починай щоденно творити простір чистоти і любові в собі, в своїй родині, в своїй громаді, державі і ти матимеш радісне життя, могутнє здоров’я, любов і процвітання!
А ці знання, поради і інформація допоможуть тобі усвідомити сутність людського буття, витіснити з себе раба і стати дитиною Божою, Творцем всього сущого!
Хай же буде Вам Радість і Процвітання!

Григорiй Сковорода:

Весь свiт спить… Та не так спить, як
про праведника сказано: «Коли спить, то не
розiб’ється…» Спить глибоко, простягнувшись,
наче вдарений об Землю. А наставники, якi пасуть Ізраїля, не тiльки не будять, а ще й погладжують: «Спи, не бiйся! Мiсце хороше, чого
остерiгатися?»
Говорять про мир – i немає миру.

Тарас Шевченко


Моя ти люба! Мiй ти друже!
Не ймуть нам вiри без хреста,
Не ймуть нам вiри без попа
Раби, невiльники недужi!
Заснули, мов свиня в калюжi,
В святiй неволi! Мiй ти друже,
Моя ти любо! Не хрестись,
І не кленись, i не молись
Нiкому в свiтi! Збрешуть люди,
І вiзантiйський Саваоф
Одурить! Не одурить Бог,
Карать i миловать не буде:
Ми не раби його – ми Люде!
Моя ти любо! Усмiхнись,
І вольную святую душу,
І руку вольную, мiй друже,
Подай менi. То перейти
І Вiн поможе нам калюжу,
Поможе й лихо донести,
І поховать лихе дебеле
В хатинi тихiй i веселiй.

Сергiй Цушко


… «І в тую кiстяну комору
залiзли свинi iзнадвору,
та й рохкають»

(Тарас Шевченко)

Слабкi будують храми в небi,
До неба тягнуться малi,
Згубивши iстину в золi,
Поклони б’ють в палкiй потребi
Знайти опору на землi.
Нащадки каїнiв i хамiв,
Що небо узяли на смiх,
Прибрали сон божкiв земних,
Привласнили i святiсть храмiв,
Блазнюють i гендлюють в них.
І тiльки велетнi єднають,
Земне й небесне. Мiж облуд.
Не стогнуть i не проклинають
І, зцiлюючи нас, лишають
Високу честь, свiдомий труд.

Нас можна читати у Твіттері: https://twitter.com/Nwrq6rwLYVxnfJq

Українські прадавні Обереги, які можна замовити тут:

МОЛЬФА СРІБНА

Найпотужніший магічний оберіг!

Дає можливість почуватись людині повністю захищеною від несанкціонованого стороннього впливу. Будь–яка неправедна ворожа дія, направлена проти господаря Мольфи, повертається зловмиснику.

1. Що таке “Мольфа”?

Мольфа – це зачарований, себто одухотворений предмет, який використовується у магічній практиці карпатських мольфарів. Дехто з дослідників вважає, що саме від слова “мольфа” і походить слово “мольфар”. Однак, це не так. “Мольфа” – присвійне від “мольфар”, тобто річ мольфара. Нею може стати будь-яка заговорена віщуном річ, чи та, що використовується у побуті (стрічка, клапоть тканини), чи то виготовлена власноруч, наприклад – мосяжні персні, медальйони, згарди або знайдена мольфаром річ, іноді тваринного походження (зуб, перо птаха, кості тощо).

Ці мольфи виготовлені зі срібла.

2. Хто може робити Мольфу?

Робити їх мають право лише певні люди, які наділені даром Відання, в певний час і в особливому стані. Навіть точна копія Оберегу не має тієї сили і тієї дії, яку має Мольфа, яка дає Магічний захист.

3. Від чого захищає оберіг?

Оберіг захищає від стороннього злого впливу, який в народі називають навроченням, порчею, зглазом, прокляттям, від передчасної і неприродньої смерті, від зброї, від важкого психологічного стану, коли людина довго знаходиться в депресії, або агресії, а також просто необхідні для дітей.

ЗҐАРДА СРІБНА. ЗАХИСТ РОДУ.

Ще з дохристиянських часів Зґарда вважається цінним Оберегом. Її дарували діткам на іменини і дуже бережно до неї ставилися протягом життя.

Орнаменти цієї прикраси багаті символічним змістом, у якому закладені ідеї безперервності буття, продовження роду, оберігання сімейного вогнища

Вона захищає власника від будь якого недоброзичливого впливу та притягує удачу в усіх починаннях.

Матеріал виробу – срібло.

ЗҐАРДА СРІБНА. ЗАХИСТ РОДУ.

Ще з дохристиянських часів Зґарда вважається цінним Оберегом. Її дарували діткам на іменини і дуже бережно до неї ставилися протягом життя.

Орнаменти цієї прикраси багаті символічним змістом, у якому закладені ідеї безперервності буття, продовження роду, оберігання сімейного вогнища

Вона захищає власника від будь якого недоброзичливого впливу та притягує удачу в усіх починаннях.

Матеріал виробу – срібло.

ЗҐАРДА СРІБНА. СИЛА РІДНИХ БОГІВ

Ще з дохристиянських часів Зґарда вважається цінним Оберегом. Її дарували діткам на іменини і дуже бережно до неї ставилися протягом життя.

Орнаменти цієї прикраси багаті символічним змістом, у якому закладені ідеї безперервності буття, продовження роду, оберігання сімейного вогнища

Вона захищає власника від будь якого недоброзичливого впливу та притягує удачу в усіх починаннях.

Матеріал виробу – срібло

Література, яку можна замовити тут:

СОТВОРЕННЯ СВІТУ. ІВАН ФРАНКО

МЕЧ АРЕЯ. ІВАН БІЛИК

ВІРА ПРЕДКІВ НАШИХ. ВОЛОДИМИР ШАЯН

ВІРА ПРЕДКІВ НАШИХ. ВОЛОДИМИР ШАЯН – ТОМ II

РОДЕ НАШ КРАСНИЙ. ВІДУН РУВИТ

Наші преки,які створили найпотужнішу і найцивілізованішу на Землі супердержаву Оратту ще 7-10 тисяч років тому, не відали царів,князів та інших володарів.Це була духовна держава волхвів,які управляли всім державним життям не силою зброї чи нагая,а на основі глибоких знань, починаючи з явищ природи і закінчуючи найтоншими нюансами внутрішнього світу людини. Автор цієї книги, відун Рувит, передає читачеві таємні знання, отримані ним з роду в рід

ОКО РОДУ. ВІДУН РУВИТ

Спочатку було Слово. І слово було від Бога. І звернуто воно було до Дітей Божих які утворили спільноту з іменем Слов’яни.  І спільнота ця — Рід Всевишній.  І він проявом Єдиного Багатоправного Бога, і поселив Бог Рід дітей своїх на річці Божій, розселив між Дунаєм і Дністром, Дніпром і Доном, утворивши першу на Землі могутню цивілізацію, засновану на засадах Добра, Правди, Справедливості. І понесли Предки наші світло Мудрих Знань в усі краї — Європу і Азію, Африку і Америку, започаткувавши там нові цивілізації. І сягнула суперцивілізація, Родом нашим заснована, зоряних висот. І позаздрили славі і величі Роду слов’янського ниці варвари і духовні агресори, хитрістю та підкупом, олжею та підступом намагалися знищити відичні Знання і замулети джерела нашої світлої духовності, накинути на волелюбний народ зашморг рабської покори, зіштовхнути його в прірву темряви і мороку. І в певній мірі це їм вдалося, але повної перемоги вони не здобули і ніколи не здобудуть, бо живуть Мудрі Знання у глибинах пам’яті народної,  у його традиціях і звичаях, казках і приказках, легендах і піснях, а ще — у вищому слові і нездоланному вмінні народних зцілителів і духовних провідників — Відунів і Волхвів. І житимуть ці Знання, допоки житиме наш народ, а народ житиме, поки в серцях і душах людей житиме непохитна віра в Рідних Богів.

МІСТИФІКАЦІЯ ТИСЯЧОЛІТЬ. ВІДУН РУВИТ

Книга „Містифікація тисячоліть” розкриває витокову глибинну неспротворену Правду про основи Світотворення, розповідає справжню Історію нашого Українського Роду від початку Світу і до наших днів, маючи за джерело багатий життєвий досвід і Знання, отримані відуном Рувитом по спадковій лінії від своєї знахарської родини. Книга наповнена глибокими міркуваннями про сенс життя людини і долю України-Неньки, про протистояння Добра і Зла, Світлих Богів і Темних Сил, ареною боротьби яких стала людська Свідомість. Відун Рувит побачив Шлях Визволення, він побачив Світло, і всіма своїми силами доносить це явлене йому одкровення до нас, рідних йому Українців, пробуджуючи нашу приспану свідомість і нагадуючи Істину, що ми, українці, не раби, а діти Рідних Богів, і тому самі маємо бути творцями свого життя, господарями на Рідній Землі, як то і було заповідано нам од Сотворення Світу Богами Рідними.

ВЕЛЕСОВА КНИГА. ВОЛХОВНИК

“Велесова книга” — найдавніша літературно-історична пам’ятка прадавніх українців, єдина дерев’яна книжка, що не згоріла у вогнях інквізицій і дійшла до нашого часу.

ВОЛХОВНИК: ПРАВОСЛОВ РІДНОЇ ВІРИ.

Давнє вчення про Бога-Слово свідчить, що словесна магія містить потужний енергетичний запас Сили, яка зберігає народи і нації. Саме Слово творить Космос із Хаосу, а отже – постійно сотворює Світ. Це четверте видання Правослова доповнене переважно найдавнішою духовною поезією в перекладах українських мислителів з атлантичної та ведійської спадщини. Книга розкриває природне віровчення, яке існувало, починаючи від X тисячоліття до н. е. – і буде корисною для сучасної релігійно-обрядової практики в громадах рідновірів та духовної освіти. Тут з багатьох рідкісних джерел зібрані стародавні віровчення та автентичні молитви до Богів Природи та Всесвіту, які допоможуть українцям відновити втрачений зв’язок зі своїм рідним Небом.

В оформленні обкладинки використано роботи видатного українського художника рідновіра Крижанівського Віктора Володимировича (Сонцеслава)

МОЛИТВА ДО ДАЖБОГА

Відродження України неможливе без пізнання себе, історії та звичаїв свого народу, усвідомлення нерозривної єдності наших давніх Предків згідно з їх міфорелігійними традиціями.

Орієць! Саме так називаю тебе, бо живемо на святій Землі Оріани. Оріана — це першоназва старо-давньої України. Саме за орійським літочисленням ми маємо вже 7527 роки культурного життя. ОР — це Всеєдиний Дух Світла в праоріїв — його уособленням є Сонце. Праорії, тобто сонцелюби, першими приручили коня, винайшли колесо та плуг. Першими окультурили жито, пшеницю, просо і свої знання з рільництва та народних ремесел понесли по всьому світу. Я вірю в те, що відродження Української Рідної Віри — це важливий крок не тільки в історії України, але і в історії всього людства.

Ось саме про це і моя розповідь. Щоб зрозуміти свою душу, я старався не шукати посередника між Землею і небом. Бо аж занадто між людиною і Богом перешкод у образі духовних церковних чинів. Наші Предки серед багатьох різноманітних Богів  мали свій шлях до розуміння єдиного володаря Всесвіту. Бо хіба людина не може спілкуватися з Богом безпосередньо? Шкода, що цей шлях був варварськи поруйнований князем Володимиром Святославовичем, в 988 році, як про це свідчить Нестор-літописець: «Велю завтра хрестити, а хто не прийде на ріку — багатий чи убогий, робітник чи чернь людська, буде моїм ворогом». А ті, що відмовлятимуться «будуть позбавлені майна і покарані смертю».

Тож хай ця скромна праця моєї душі стане тим щирим містком прозріння далеких віків до сьогодення душі славних правнуків Дажбога. І хай святиться ім’я Берегині-Лади їх — МАТЕРІ!

Валерій Войтович.

Більше унікальних книг можна знайти тут: https://www.sribnovit.com/shop/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap