МАГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ЛЮДИНИ. ПРОКЛЯТТЯ.

Прокляття – це одна з тих проблем, навколо якої існує багато міфів, жахів і маніпуляцій. Що ж таке насправді є прокляттям? Спробую пояснити на прикладах.

Колись давно, в далеких 20-30 роках двадцятого століття жила собі щаслива сім’я, Степан та Марія, було в них двоє чарівних маленьких діток. Батьки працювали, дітки росли їм на радість і все було б гаразд. Якби одного дня Степан не зустрів Катерину. Катерина була такою красивою, молодою, звабливою, що Степан просто втратив від неї голову. Це була безмежна і палка пристрасть, егоїстична і шалена. Для коханців весь інший світ просто переставав існувати. Так воно й тягнулося. Степан не хотів іти з сім’ї, а Катерина народила йому ще трьох діток і наполягала на розлученні. Коли ж зрозуміла, що ніяких рішучих кроків від коханого не дочекається, вирішила діяти сама. І одної ночі спробувала вбити Марію. Спроба вбивства, на щастя, не вдалася. Марія вижила, а Катерину спіймали на місці злочину. І тут почалося найстрашніше. Марія взнала правду. Про чоловіка, про його іншу родину, про багатолітній обман. Вона була у розпачі! Тільки зараз зрозуміла, чому Степан був такий холодний і байдужий, чому весь час пропадав незрозуміло де. І це було дуже боляче. Марія ж була сиротою, її просто не було куди йти з двома дітками. І вона, не володіючи ніякими магічними можливостями, прокляла коханку і свого чоловіка за вчинене неправедне зло. Це було в момент страшних її душевних і фізичних мук, а в такі моменти люди слова не вибирають.

Що трапилося далі? Як подіяло прокляття?

Почалася війна, Степана забрали в армію. Він майже одразу загинув, його поховали, але ніхто з дітей навіть не захотів поїхати до нього на могилу.

Восьмеро братів Степана  в одну ніч були заарештовані і відправлені до Сибіру комуністами. Вижив лише один, найменший, всі інші додому не повернулися.

Марія і Катерина прожили довге життя. Але Марія змогла стати щасливою, виростила діток, дочекалася внуків і життя її було помірним та спокійним.

А Катерина жила лише стражданнями. Так само як і її діти. Спочатку загинув її молодший син, найулюбленіший, найрідніший, найближчий. Повісився, не витримавши ударів долі за два місяці до народження своєї дитинки. Потім загинув старший син, його жорстоко вбили. А за ним на той світ пішла і донечка, яка стала дуже полюбляти алкогольні напої і вибирала не зовсім правильне оточення. Брат Катерини, випадково вбив їхню матір, спаливши її живцем. І всі внуки, правнуки Катерини помирали молодими, до сорока років, помирали страшною і наглою смертю.

Родове прокляття, яке в момент відчаю зробила Марія діяло майже 90 років. І лише завдяки щасливому випадку один із правнуків Катерини зустрів людину, яка змогла зрозуміти причину всіх подій і зняти це жахливе родове прокляття. І це справедливо, бо не винні ті, хто народився пізніше тих подій. 

Як же зрозуміти, що можливо і Ваша родина  колись було проклята? Що, можливо, Ваші проблеми можна і треба вирішити? Приведу основні моменти, на які варто звернути увагу:

  • Постійні проблеми у родині, непорозуміння, сварки та  конфлікти
  • Тяжкі, невиліковні хвороби, особливо спадкові, у жінок –  безплідність або народження дітей з серйозними фізичними та розумовими вадами, фригідність. У чоловіків – безплідність та імпотенція.
  • Передчасні смерті членів родини у віці до 40 років, зазвичай неприродні.
  • Схильність дітей до жорстокості, садизму, злодійства, байдужість до навчання і до батьків, ненормативна лексика у спілкуванні.
  • Алкоголізм, наркоманія та будь-які інші подібні залежності.
  • Крайній егоїзм, відсутність моральних принципів, постійна безпідставна агресія, депресія на межі самогубства, відсутність бажання жити.
  • Релігійний фанатизм, поступове перетворення людини в живого мерця.
  • Нестандартна сексуальна орієнтація.

На сам кінець, додам застереження.

Якщо Ви чи Ваша родина маєте таку проблему – не довіряйте першому зустрічному і не поспішайте віддавати йому гроші.  В Україні людей, які можуть зняти це родове прокляття, можна перерахувати на пальцях однієї руки, це дійсно потужні Маги. Езотерики, екстрасенси, а також різного роду шарлатани, які пробують це зробити і мають нахабство ще й вимагати у нещасних людей гроші, довго не живуть або їхнє життя перетворюється в суцільну муку.  Методи священників, ксьондзів, сектантів, сибірських шаманів, вуду, сантеро, які звертаються до чужоземного егрегору, недієві в українському Магічному просторі. Вони можуть лише загнати нещасну людину в глухий кут, вона втрачає здатність боротися, думати і жити.

Якщо ж Ви самі заробляєте гроші на обмані людей, подумайте. За це заплатите і Ви самі, і Ваші нащадки дуже дорогу ціну. РОДОВЕ ПРОКЛЯТТЯ частково переходить на тих, хто пробує його зняти, не знаючи правил і етики Магії.

Тож, не робіть людям неправедного зла, не бажайте їм нещасть, не випліскуйте свою злобу на їхні родини – це буде найкращим методом, уникнення родового прокляття. Подумайте, що за Ваш гріх можуть заплатити Ваші ж діти і внуки.

А благословляючи власних дітей на добро і щастя, відчувайте біль дітей всього роду українського, допомагайте тим, хто цього потребує. Не забуваймо, що Нація – це єдність Крові і Долі, як писав Володимир Шаян, бережіть себе і Україну.

Р.S. Про деякі інші види ПРОКЛЯТЬ буде розповідь у наступних розділах.

Автор: Срібновіт.

Книги по Магії можна замовити тут.

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap