Християнство-секта юдаїзму.

Ігор Медушівський.

. Перша тоталітарна і людиноненависницька секта це – християни !! Коли вони захопили владу і ствердилися в Європі , тоді розпочалися 400 років темряви для всього населення , були знищені витвори мистецтва , наукові школи ( математичні , філософські ) , скульпторів і ремісників тонких справ майже не залишилося . Лікарів винищили всих , через що отримали чуму і ще багато вірусних захворювань . Ворогом став навіть той хто умів читати і писати . З кожого багатого і знатного роду в якості заручника забиралися діти в монастирі . Зникли водогони , фонтани і каналізація , знаменитий римський акведук просто не було кому відремонтувати . Історія написана християнськими дурисвітами ,на 99% складається з брехні , все що було розумне і незалежне ховалося в ліси і гори щоб зберегти хоча б крихти знань для наступних поколінь а хто не заховався , того спалили на вогнищі . Сучасні чесні історики і науковці підрахували що людство через християнських – мракобісів втратило десь 500-600 років в розвитку , а війни які розв*язали ці фанатики , забрали сотні мільйонів невинних жертв .

Подивимося на перші століття нової ери. Християни ще не дуже відчули смак, але вже досить швидко почали ображатися. В першу чергу християн ображали Гомер, Софокл, Евріпід, Есхіл і інші класики античної літератури, тому що в їхніх творах згадувалися інші Боги. Відповідно викладання Гомера було заборонено, книги по можливості вилучалися або псувалися. Потім християни почали входити у смак і вже зрозуміли, що ображатися можна з будь-якого приводу.

Християн почали ображати античні статуї і античні храми, храмова культура, храмове мистецтво, фрески, розписи, мозаїки. І тут ображені християни, скориставшись тим, що придбали вагу в суспільстві, почали знищувати все. Античні статуї знищувалися тисячами, античні храми зносилися і розбивалися в дрібний щебінь (наприклад храм Серапіса), збивалися мозаїки, змивалися фрески, будь-які дрібні прояви так званого язичницького культу: дріб’язкові віночки або лампадочкі домашнім Богам були приводом для страшно ображеної реакції, з написанням доносів, приходом солдатів і репресіями.

Знищивши практично всю античну культуру, всю матеріальну базу античної культури (те, що зараз є в музеях – це жалюгідні крихти того, що могло б бути насправді), християни стали шукати, чим би ще поображатися. Досить легко християни знайшли, що могло образити їх релігійні почуття. Звичайно – книги. До цього вони знищили всі філософські школи, які теж ображали їх своїм існуванням, тому що не всі там були їхніми прихильниками.

Практично всі античні бібліотеки, що містять тих авторів, в яких вживалися імена Зевса, Осіріса, Ісіди, Гери, Діаметри, тобто Богів конкуруючих з Богом християн, були знищені. У 391 році єпископ Феофіл допалив, нарешті, Олександрійську бібліотеку (там залишалося близько 14000 різних томів), а благочестивий імператор Валент закликав зібрати по всій Антіохії всі книги дохристиянського періоду і спалити, а якщо спалити буде неможливо, то закопати в землю. У 590 році папа Григорій поставив крапку в цьому питанні, наказав знищити всі книги дохристиянського характеру.

У 228 році Афиней Навкратський в своєму «Бенкет філософів», згадавши майже 800 імен письменників, описав 1500 назв літературних творів, які до нас взагалі не дійшли. Це були плоди ображених християн. Причому ніколи неможливо передбачити, що може образити християн, і до якої міри образа їх почуттів буде сильною і несподіваною, адже протягом майже 100 років християн ображав іконопис. Ікони палили, закопували, дірявили, виколювали очі, розбивали об голови іконописців, а руки іконописців пекли розпеченим залізом. Християн ображав факт іконопису, правда потім ситуація змінилася і їх стали ображати ті, кого ображав факт іконопису, але це питання зовсім інше.

Ображав християн Бруно, Галілей, астрономічні відкриття. До такої міри їх образило відкриття малого кола кровообігу у людини, зроблене Мігелем Серветом, що вони спалили Мігеля Сервета.

Християн образив винахід електрики, варто почитати істерики попів і наших і західних з цього приводу. Ображали християн лампочки, автомобілі, винахід залізниці, винахід рентгена, тому що перші ж рентгенівські знімки не показали місце базування душі в людині. Образив християн Сєченов, виходом своєї книги «Рефлекси головного мозку». Образила анатомія і сам факт заняття нею; анатомів переслідували. Навіть в XIX столітті (в 1824 році) казанські семінаристи громили анатомічні колекції Казанського університету.

Нас можна читати у Твіттері: https://twitter.com/Nwrq6rwLYVxnfJq

Література, яку можна замовити тут:

Велесова Книга. Волховник.

Волховник: Правослов Рідної Віри.

Роде наш красний.

Українські магічні замовляння.

Рідна читанка.

Борек і Боги слов’ян.

Рідні свята в Колі Сварожому : сценарії виховних заходів.

Більше унікальних книг можна знайти тут: https://www.sribnovit.com/shop/

Якщо у Вас виникли проблеми з замовленням, зателефонуйте, будь ласка, +380995447701 для оформлення замовлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap