Сховайте мене в мішок!

.Ти онук Богів – Сказали мені люди схожі на Богів.


Ти божий раб – Сказали мені люди схожі на рабів.

Марія Дзюбa

********************************************************************************************

Як казав один сміхованець: Сховайте мене в мішок!
І я це кажу, коли зауважую на ФБ-сторінках, що чимало християн раптом почали напівпрозрівати! Себто всяко відхрещуватися від потужної частини своєї Святої Біблії – Старого Завіту. Мовляв, Старозавітний Батько Ісуса – не так Батько, як сам диявол, а син Ісус, на відміну, сам по собі паєнька-любов. І летить тут до дідька і Свята Трійця – Бог Отець, Бог Син і Бог Святий Дух, і так звана мудрість святих пророків, і родоводи Новозавітних персонажів, і те ж, Новозавітне Ісусове запевнення, що Він не ламати Старі Закони прийшов, а виконати, і що зі Старого завіту не минеться жодна буква, ні жоден значок, поки не буде все (буквально!) виконано, і ще багато-багато іншого.

Цим «новаторам» пофіг, що майже вся церковна Служба Божа побудована на Старозавітній історії єврейського богообраного народу, що в шлюбній церемонії якийсь із всечесних отців у приклад молодятам приводить саме Старозавітних персонажів, а в останню путь колись відспіває їх саме Старозавітними псалмами та пошле не куди-небудь, а в самісіньке лоно Старозавітного обрізаного Авраама.

Отако хочуть запросто від євреїв відкараскатися та від Бога Отця, що на дідька їм став схожий. Але якби вони уважно прочитали Новозавітного Савла (Павла), то чудово б знали, що всі християни стали духовними євреями, бо вони теж обрізалися, тільки не в плоті, а в дусі. Так було дозволено іншим не семітським народам в Новому Завіті. Тому й пообіцяв Ісус Царство Небесне убогим духом. Ну а якщо обіцяного авантюрною людиною три роки ждуть, то обіцяного небесним мажором-Ісусом – не менше, як три вічності.

А може шановні «новатори» і Церкви почнуть цуратися, і шлюб не брати, а в останню путь зажадають їх без всечесного отця провадити? О, то я би хотіла це точно знати, а ще краще – побачити. Бо це було б справжнє новаторство, хай і з п’ятим голим колесом до воза – Ісусом-Люби Ворогів-Ненавидь Рідних.

Святе Письмо Українців можна замовити тут.

ВЕЛЕСОВА КНИГА. ВОЛХОВНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap