Нове злодійство москвинських дегенератів

Українська мова-священна мова Богів. До нас, з прадавніх часів дійшли сакральні тексти, такі як Колядки, Щедрівки, Гаївки, Спасівки, Купальські і Обжинкові пісні-Славлення. З чорною заздрістю, з-за “поребрика” віками виглядає писок аморальної, бездуховної, злодійської і захланої Московії, міркуючи, що ще можна вкрасти в культурній спадщині нашого народу. Крали все, що могли. Старовинну назву України-Русі, постаті героїв, яких називали “русскими”, історію, казки, нприклад українська казка “Колобок” в московитів перетворилася в русскую народную сказку “Калабочек”, і, звичайно ж пісні. З української народної пісні, “Ой, що ж то за шум учинився” створили “Не хадил бы ти Ванюша в солдаты”, Стрілецька пісня “Попрощався стрілець із своєю ріднею” переінакшилась на “Там вдали за рекой”, і цей перелік можна продовжувати безкінечно. Тепер моксель вирішила вкрасти прадавню українську Колядку, яку до них встигло зтирити християнство, яке повставляло туди своїх біблійних персонажів, яких у сакральних текстах українців ніколи там і близько не було і ніколи не буде. І ось вийшов такий собі гібрид, покруч для отупілого плебсу, суміш юдобіблійної і рашамосквинської ідеології, який намагалися прихорошити дитячим співом.

Кожна нормальна держава дбає про високий рівень культури, інтелекту і духовності своїх громадян тому, що бездуховні народи, з викривленим нерозумінням добра і зла зникають ганебно і безславно. Чи є моральним вкрасти щось чуже, перекласти його узкоязичним суржиком і видавати за своє? Нема в духовному просторі Всесвіту такого збіговиська, як Московія. А це значить, що цей штучно створений конгломерат паразитів, алкашів,ледацюг, виродків, нелюдів, дуже швидко крокує до прірви, до припинення свого безславного існування. Скажемо ж дружно: ” Подихай потворо, вмістилище всього найпаскуднішого, до чого може докотитися людиноподібна істота! Земля тобі каменюками, залізобетоном і скловатою!”

Ось це відео, витвір дегенератів для дегенератів.

Література для українців, яка може Вас зацікавити:

ВИДАТНІ ПОСТАТІ УКРАЇНИ. ГЕОРГІЙ ЩОКІН

ІСТОРІЯ ЗАПОРІЗЬКИХ КОЗАКІВ. ДМИТРО ЯВОРНИЦЬКИЙ.

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОЗАЦТВА. ЛИЦАРІ СОНЦЯ. ОЛЕКСАНДР СЕРЕДЮК.

ВОЛХОВНИК: ПРАВОСЛОВ РІДНОЇ ВІРИ.

ВЕЛЕСОВА КНИГА. СЕРГІЙ ПІДДУБНИЙ.

ВЕЛИКИЙ КОД УКРАЇНИ – РУСІ. СЕРГІЙ ПІДДУБНИЙ.

СОТВОРЕННЯ СВІТУ. ІВАН ФРАНКО

ВІРА ПРЕДКІВ НАШИХ. ВОЛОДИМИР ШАЯН

ВІРА ПРЕДКІВ НАШИХ. ВОЛОДИМИР ШАЯН – ТОМ II

ІЛЮСТРОВАНА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ВІД НАЙДАВНІШИХ ЧАСІВ ДО СУЧАСНОСТІ. ЧАСТИНА ПЕРША. ОЛЕКСАНДР КОВАЛЕВСЬКИЙ, ЛЕОНІД ОСАУЛЕНКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap