Чи є святом 8 березня?

Думаймо ,що святкуємо!

8 березня — криваве жидівське свято.

Перський цар Ахашверош (Ксерокс) (465—85 рр. до н. е.), за юдейською легендою, прогнав за непослух свою дружину і одружився з Естер — сиротою, яку виховував дядько Мордехай. Цар мав візира Гамана, котрому вклонялися всі, окрім юдеянина Мордехая. Ображений Гаман сказав цареві, що юдеї не коряться і не поважають царя. Повіривши, цар доручив Гаманові знищити юдеїв. Тоді Естер зізналася цареві, що вона юдейка і нагадала, що Мордехай свого часу врятував Ахашверошу життя, і впросила царя покарати Гамана. Цар піддався намові Естер — Гамана було вбито. Після цього Мордехай став другом царя, а юдеї дістали в царстві владу, скориставшись якою повісили десятьох Гаманових синів та вбили 75 тисяч своїх ворогів.

Відтоді ця кривава подія стала національним святом юдейського народу і відзначається щорічно 8 березня як свято Пурім або день Гамана.

Комуністка, німецька юдейка Клара Цеткін 1910 р. на конференції жінок-соціалісток у Копенгагені (Данія) запропонувала відзначати 8 березня як день жінки, її підтримала німецько-польська юдейка комуністка Роза Люксембург. Конференція проголосила 8 березня міжнародним жіночим днем. Але це свято не прижилося в світі. Його святкували, крім Ізраїлю, тільки в Московській імперії.

Для сучасного суспільства свято 8 березня , являється  приводом приділити жінкам увагу ,для більш-деградованої його частини це — просто привід набухатись, навіть не замислюючись ,що святкують жидівське свято .

Цивілізований світ на знак поваги й любові до жінок щороку у другу неділю травня відзначає День Матері —  в час розквіту весни й наближення сонячного літа.

Джерело: https://intelektnacii.top/inshe/chy-ie-sviatom-8-bereznia/

Література , яка може Вас зацікавити:

МОСКОВСЬКА ОТРУТА. ДМИТРО ДОНЦОВ.

ЯК ОБЛАШТУВАТИ РОСІЮ. ЕКСПЕРТНА ДИСКУСІЯ.

СВІТОВА МОСКВИНСЬКО-ЄВРЕЙСЬКА ПРОБЛЕМА ТА ВИЗВОЛЬНИЙ НАЦІОНАЛІЗМ. ДАРІЙ СВІТЛИЙ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap