НІКОЛИ НЕ ПІЗНО!

Чайка Східна

 Марк Катон, римський сенатор, вивчив грецьку в 80 років.
Лише у свої 70 років Сократ навчився грати на багатьох музичних інструментах і зумів досконало оволодіти цим мистецтвом.
Свої найвизначніші картини Мікеланджело створив у 80-річному віці.
У 80 років Гете закінчив свій Фауст.
Німецький історик Леопольд Ранке завершив свою “Всесвітню історію” у віці 91 рік.
Ісаак Ньютон у 85 років був зайнятий невтомною діяльністю.
Громадянин Америки, всесвітньовідомий український композитор і диригент Ігор Стравінський працював до 88 років.
Поет Беранже працював до 77 років; Віктор Гюго – до 83 і при цьому кохав жінок; академік Іван Павлов – до 87; давньогрецький драматург Софокл – до 90 років.
Філософи Діоген і Демокріт, художники Тіціан і Мікеланджело проявляли творчу активність, перетнувши межу вісімдесятих;
До речі, не так давно американські вчені разом зі своїми європейськими колегами зробили сенсаційне відкриття: виявляється, людський мозок розвивається не до 25-30 років, як вважалося раніше, а до 50 років.
Більш того, якщо людина продовжує займатися активною мислячою діяльністю, то старіння мозку майже не відбувається!!! Про що це свідчить? Немає такої хвороби “старість”, є лише неправильні психологічні настанови. “Не вірте всьому, що чуєте, навіть якщо це у вашій власній голові”, – радить відомий психіатр Деніел Еймен.Усі найбільші бар’єри та перешкоди в нашому житті знаходяться всередині нас. Розбивайте їх! Наша душа, наша внутрішня сила не має віку. Поки ми живі, у нас ще є шанс піднятися вище – взяти ще хоча б один бар’єр на нашому життєвому шляху. Не чекай кращих часів – найкращий час може бути тільки зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap