ЩО ПОПОВІ МОЖНА ТО ДЯКОВІ ЗАСЬ?

Чи може хто пояснити, чому така непримирима агресія, навіть ворожість до людей, які є представниками української Рідної Віри, язичницької релігії?
Я не можу зрозуміти, як , так звані православні, для яких прощати є законом, можуть так вороже нападати, насміхатись, кпинити над такими ж українцями, але які вірять тільки в Україну і Рідних Богів,які є нашими Предками?
Рідновіри не ходять по хатах, не стукають в двері, не пропонують свої книжечки, свого Бога, не доказують єдиноправильність своєї віри, не нав’язують свою позицію. Вони нікому не вбивають в голову, що тільки тут маєш бути, тільки тут правильність віри, тільки тут тобі спасіння. Покайся, відцурайся від свого і буде тобі вічний рай. Там, на тому світі.

Двадцять перший вік. Вже церква просила прощення за катування людей від імені Христоса, за інквізицію.
Люди мають свою віру, люди моляться прадавнім Богам, їм там добре. Вони в тій вірі не карають, не вбивають, не вчать злодійствувати, не несуть агресію. Вони там надто патріоти.
Чому таке велике до них протистояння? Невже жидівська біблія, з жидами ісусами та єговами дорожча за рідну землю, рідну духовність, рідних героїв і пророків?
Чому інші віри, дуже далекі від так званих православних, від слов’янських вірувань, можуть, мають право бути, мають право на свої Церкви, своїх Богів? Вже хочуть зробити державними святами відзначення їх Богів.
Їм можна. На них не звертають уваги, а на наше, давнє, суто українське, така велика ненависть, і найбільше злоби від українців, які називають себе християнами.
Що і чим заважає їм Рідна Віра?
Чому так хочеться, аби всі стали під знамена Ісуса Христоса, який ні слухом, ні духом не чув про нас, слов’ян, і ні слова, ні пів слова про нас в Біблії не сказано. Але сказано загальне:

“А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує” (Матвія 5:44-48).

А про синів Ізраїлєвих:

“Господь поблагослови Ізраїлевих синів, і стережи їх! Засяй Господь на синів Ізраїлевих лицем Своїм, і будь милостивий до них! Зверни Господь, будь- ласка, на них лице Своє, і дай ім мир!” (Числа 6:23-26)

47. “Одна единственная еврейская душа ценится пред очами божьими выше, нежели все вместе души какого бы то ни было другого народа” (Шене Лукоф Габерриф).

Чому таке велике бажання всіх загнати в один загін?
Не розумію, та тут є якась причина значно більша за просто іншу віру.

Але як би не було, краще молитися за Україну, а не за Ізраїль і Сіон.

Автор: Катерина Марійчук

Література, яка може Вас зацікавити:

ПРОБЛЕМА УКРАЇНСЬКОЇ ВІРИ

ХРИСТИЯНСТВО ЧИ КОМУНІЗМ

БІБЛІЯ ЯК ІДЕОЛОГІЯ

БОГ І РЕЛІГІЯ. ЯРОСЛАВ ОРІОН

БІБЛІЙНИЙ ГЕНОЦИД АБО “НЕ ВБИВАЙ” ПО-ХРИСТИЯНСЬКИ. ПРОПОВІДНИК СВІТОЯР

СУПЕРКНИГА. СЦЕНАРІЙ КАТАСТРОФ. РУСЛАН МОРОЗОВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap