Про наші рідні українські Обереги та чужоземні

Обереги, виготовлені з різних матеріалів різних езотеричних та магічних практик, можуть дуже сильно допомагати нам в роботі, в побуті, та й взагалі, в усіх сферах нашого буття.

*Різні традиції по крихтах збирали знання і в кожній традиції є свої хранителі, котрі до цих пір успішно їх використовують: знахарі, волхви, лікарі, маги, відьми, шамани, цілителі, чаклуни.

Обереги – це егрегоріальні речі. Якщо стіл або стілець, або згорілі сірники є поза егрегорами, то ритуальний стіл – це завжди егрегорна річ. Це потрібно розуміти.

Ми відпочиваємо в інших країнах і привозимо звідтіля речі, які вважаються у тамтешнього населення оберегами. Перш ніж купити щось таке і взяти додому варто хоча б дізнаватися який сенс несе річ, але майже ніколи ніхто того не робить.

Відмінно провівши час за різними туристичними маршрутами, практично кожному хочеться привезти собі на згадку про поїздку сувенір. Це зрозуміло. Але що саме ми купуємо й тягнемо до себе до хати досить часто ніхто з нас навіть і не здогадується.

Ось, наприклад, дракон Китаю – символ нібито всім відомий. Але от тільки в нашій традиційній культурі змій має інше значення. Можете пофантазувати що станеться, якщо Ви, як представник слов’янського пласту культури, почнете взаємодіяти з фігуркою дракона – пласту культури Китаю?

А може вам до вподоби африканські маски? Вперед! Але майте на увазі, що є така думка про те, чому не можна купувати африканські маски:
коли в африканському племені хто-небудь захворює, то чаклун йде в джунглі, з піснями, танцями і молитвами божествам вирізає гарну дровиняку і з цілою купою спеціальних ритуалів робить з неї таке собі “Буратіно”. Він довго і вдумливо вирізає маску. Під час вирізання маски чаклун їсть лише спеціальні продукти, обкурюює себе і хворого різними пахощами, співає і танцює ритуальні танці.

Після того, як маска готова, її кладуть разом в іншими масками (звичайними, вирізаними як прості сувеніри) на віз і везуть в найближче місто на ринок, де бувають білі туристи. Згодом маску купує якийсь турист, привозить додому, вішає на стіну.

Через якийсь час у сім’ї людини, яка купила маску хто-небудь захворює, причому медицина дуже часто буває безсила. А людина в далекому африканському селищі одужує і гаряче дякує своєму рятівнику – чаклуну.

Подібних прикладів щодо чужоземних традицій можна привести безліч.

Не вірите? Ну то спробуйте, ризикніть – потім розповісте як воно було…

Що може статися, якщо Ви скористаєтеся ритуальною річчю, котра належить іншій традиційній культурі, ритуальною річчю, яка є в конфлікті з вашою культурою, вашим енергоінформаційним полем, тобто річчю іншого егрегора?
Весь егрегоріальний шар повертається у Вашу сторону і завалює Вас всією своєю міццю. Вас просто розчавить ця енергетика, вона закатає вас, як асфальтоукладальник швидко і рівненько…

То може все ж таки ліпше відновити своє коріння, зв’язок з Предками, з Родовим деревом, використати досвід, знання та силу Рода? Хіба ж не краще користувася оберегами й символами усвідомлено? І саме тієї культури, до якої належите. А вона, наша рідна, має їх безліч і самих найрізноманітних: починаючи від вишиванок, рушників та традиційних елементів одягу, до усіляких ляльок, писанок та оберемків духм’яних трав.

А ще, найкращий оберіг є той, що зроблений своїми руками. Справді, зробіть самі собі оберіг. Виготовлення хатнього оберегу Дідуха, наприклад, не така вже й складна справа, спробуйте. І від виготовлення ляльки-мотанки ви також отримаєте чимале задоволення.

Та навіть якщо рукоділля геть не ваша справа, або ви просто не маєте часу на подібні забавки – зверніться до майстрів: вишивальниць, лялькарів, писанкарів, гончарів чи ковалів, в залежності від того, що саме вам потрібно. На щастя зараз є майстри, котрі продовжують традиції наших Предків. І є навіть такі “скарбниці майстрів”, де ви можете знайти потрібного вам майстра. На мою думку, чудова можливість вибирати не лише оберіг, а й майстра котрий його робить.

Автор: Світана Цисар

Джерело: https://www.ridivira.com/uk/suspilstvo/pro-nashi-ridni-ukrainski-oberehy-ta-chuzhozemni

Нас можна читати у Твіттері: https://twitter.com/Nwrq6rwLYVxnfJq

Українські прадавні Обереги, які можна замовити тут:

МОЛЬФА СРІБНА

Найпотужніший магічний оберіг!

Дає можливість почуватись людині повністю захищеною від несанкціонованого стороннього впливу. Будь–яка неправедна ворожа дія, направлена проти господаря Мольфи, повертається зловмиснику.

1. Що таке “Мольфа”?

Мольфа – це зачарований, себто одухотворений предмет, який використовується у магічній практиці карпатських мольфарів. Дехто з дослідників вважає, що саме від слова “мольфа” і походить слово “мольфар”. Однак, це не так. “Мольфа” – присвійне від “мольфар”, тобто річ мольфара. Нею може стати будь-яка заговорена віщуном річ, чи та, що використовується у побуті (стрічка, клапоть тканини), чи то виготовлена власноруч, наприклад – мосяжні персні, медальйони, згарди або знайдена мольфаром річ, іноді тваринного походження (зуб, перо птаха, кості тощо).

Ці мольфи виготовлені зі срібла.

2. Хто може робити Мольфу?

Робити їх мають право лише певні люди, які наділені даром Відання, в певний час і в особливому стані. Навіть точна копія Оберегу не має тієї сили і тієї дії, яку має Мольфа, яка дає Магічний захист.

3. Від чого захищає оберіг?

Оберіг захищає від стороннього злого впливу, який в народі називають навроченням, порчею, зглазом, прокляттям, від передчасної і неприродньої смерті, від зброї, від важкого психологічного стану, коли людина довго знаходиться в депресії, або агресії, а також просто необхідні для дітей.

ЗҐАРДА СРІБНА. ЗАХИСТ РОДУ.

Ще з дохристиянських часів Зґарда вважається цінним Оберегом. Її дарували діткам на іменини і дуже бережно до неї ставилися протягом життя.

Орнаменти цієї прикраси багаті символічним змістом, у якому закладені ідеї безперервності буття, продовження роду, оберігання сімейного вогнища

Вона захищає власника від будь якого недоброзичливого впливу та притягує удачу в усіх починаннях.

Матеріал виробу – срібло.

ЗҐАРДА СРІБНА. ЗАХИСТ РОДУ.

Ще з дохристиянських часів Зґарда вважається цінним Оберегом. Її дарували діткам на іменини і дуже бережно до неї ставилися протягом життя.

Орнаменти цієї прикраси багаті символічним змістом, у якому закладені ідеї безперервності буття, продовження роду, оберігання сімейного вогнища

Вона захищає власника від будь якого недоброзичливого впливу та притягує удачу в усіх починаннях.

Матеріал виробу – срібло.

ЗҐАРДА СРІБНА. СИЛА РІДНИХ БОГІВ

Ще з дохристиянських часів Зґарда вважається цінним Оберегом. Її дарували діткам на іменини і дуже бережно до неї ставилися протягом життя.

Орнаменти цієї прикраси багаті символічним змістом, у якому закладені ідеї безперервності буття, продовження роду, оберігання сімейного вогнища

Вона захищає власника від будь якого недоброзичливого впливу та притягує удачу в усіх починаннях.

Матеріал виробу – срібло

Література, яку можна замовити тут:

ВЕЛЕСОВА КНИГА. ВОЛХОВНИК

“Велесова книга” — найдавніша літературно-історична пам’ятка прадавніх українців, єдина дерев’яна книжка, що не згоріла у вогнях інквізицій і дійшла до нашого часу.

ВОЛХОВНИК: ПРАВОСЛОВ РІДНОЇ ВІРИ.

Давнє вчення про Бога-Слово свідчить, що словесна магія містить потужний енергетичний запас Сили, яка зберігає народи і нації. Саме Слово творить Космос із Хаосу, а отже – постійно сотворює Світ. Це четверте видання Правослова доповнене переважно найдавнішою духовною поезією в перекладах українських мислителів з атлантичної та ведійської спадщини. Книга розкриває природне віровчення, яке існувало, починаючи від X тисячоліття до н. е. – і буде корисною для сучасної релігійно-обрядової практики в громадах рідновірів та духовної освіти. Тут з багатьох рідкісних джерел зібрані стародавні віровчення та автентичні молитви до Богів Природи та Всесвіту, які допоможуть українцям відновити втрачений зв’язок зі своїм рідним Небом.

В оформленні обкладинки використано роботи видатного українського художника рідновіра Крижанівського Віктора Володимировича (Сонцеслава)

МОЛИТВА ДО ДАЖБОГА

Відродження України неможливе без пізнання себе, історії та звичаїв свого народу, усвідомлення нерозривної єдності наших давніх Предків згідно з їх міфорелігійними традиціями.

Орієць! Саме так називаю тебе, бо живемо на святій Землі Оріани. Оріана — це першоназва старо-давньої України. Саме за орійським літочисленням ми маємо вже 7527 роки культурного життя. ОР — це Всеєдиний Дух Світла в праоріїв — його уособленням є Сонце. Праорії, тобто сонцелюби, першими приручили коня, винайшли колесо та плуг. Першими окультурили жито, пшеницю, просо і свої знання з рільництва та народних ремесел понесли по всьому світу. Я вірю в те, що відродження Української Рідної Віри — це важливий крок не тільки в історії України, але і в історії всього людства.

Ось саме про це і моя розповідь. Щоб зрозуміти свою душу, я старався не шукати посередника між Землею і небом. Бо аж занадто між людиною і Богом перешкод у образі духовних церковних чинів. Наші Предки серед багатьох різноманітних Богів  мали свій шлях до розуміння єдиного володаря Всесвіту. Бо хіба людина не може спілкуватися з Богом безпосередньо? Шкода, що цей шлях був варварськи поруйнований князем Володимиром Святославовичем, в 988 році, як про це свідчить Нестор-літописець: «Велю завтра хрестити, а хто не прийде на ріку — багатий чи убогий, робітник чи чернь людська, буде моїм ворогом». А ті, що відмовлятимуться «будуть позбавлені майна і покарані смертю».

Тож хай ця скромна праця моєї душі стане тим щирим містком прозріння далеких віків до сьогодення душі славних правнуків Дажбога. І хай святиться ім’я Берегині-Лади їх — МАТЕРІ!

Валерій Войтович.

Більше унікальних книг можна знайти тут: https://www.sribnovit.com/shop/

One Comment

 1. Володимир

  Отож, є нюанси у будь якій роботі!..
  Оберіг можуть робити всі, в основному для забави та уквітчання,
  АЛЕ Силу Захисту матимуть лише ті Обереги, які будуть заряджені (намолені у певному медитативному стані) обранцями Силами Творця – визначеними людьми для цієї роботи (певними, які отримали дар, талант на таку роботу, та навчилися застосовувати на практиці)…
  Використовують різні матеріали, і кожен має свої нюанси…
  Найпотужніші Обереги Життя навіть для бійців – від ПЕТРА з Дивина!.. Перевірені!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap