Факти про язичництво

Язичництво, це дуже давня система вірувань, яка внесла свій внесок як у формування «основних» релігійних течій, так і в культуру різних націй в цілому.

У певному сенсі, саме в язичництві, в традиціях та ритуалах, зберігаються багато ключових чинників, які сформували народи такими, якими вони є на даний момент. І навіть тільки з історичної точки зору, дані системи вірувань, являють собою величезну цінність, як для певних народів, так і для всього людства в цілому. 

  • Язичники не вірять в християнську концепцію Бога, але саме християнська міфологія запозичила значну частину ідей з язичницьких вірувань.
  • Язичники не вірять в диявола або сатану. Ця концепція виникла з християнством.
  • Язичники не сатаністи. Сатанізм походить з християнства. Це не має нічого спільного з язичницькими міфологіями, які передували християнству.
  • Язичники не приносять у жертву людей або тварин. У стародавні часи, всі релігії, включаючи християнство, здійснювали обряди жертвоприношення. Сьогоднішні українські язичники знають, що наші Предки не мали людських жертвопринесень.
  • Багато свят походять з язичництва. Наприклад: Різдво, Великдень та Купала.
  • Язичники стануть байдужі до Ісуса, коли його духу і служителів не буде в Україні. Язичники не вважають його богом. До речі, Ісус також себе богом не вважав.
  • Для язичників, магія та заклинання – це акти цілеспрямованої молитви з чітким наміром, як одна з форм звернення до Рідних Богів.

Нас можна читати у Твіттері: https://twitter.com/Nwrq6rwLYVxnfJq

Книги, які можуть Вас зацікавити:

“Скарб нетлінний”.

ПОВНИЙ АТЛАС ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН

ФІТОЕТНОЛОГІЯ УКРАЇНЦІВ. ЄВГЕН ТОВСТУХА.

НОВІТНЯ ФІТОТЕРАПІЯ. ЄВГЕН ТОВСТУХА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap