Хто такі волхви? (Притча)

  У простого трудівника-хлібороба запитали, хто такі волхви?

– Волхви, – відповідав він, – це люди незвичайної сили, здатні працювати без втоми і творити різні чудеса.

Про те ж запитали купця.

– Волхви, – відповідав купець, – це ті, кому належать всі багатства світу. Вони проникливі і хитрі, і ніхто не зможе обдурити волхва, укладаючи з ним угоду!

Коли про волхвів запитали воїна, він відповів:

– Волхви – це кращі з воїнів. Вони стрімкі в русі, подібно соколу, і сильні, подібно ведмедю. Кожен волхв поодинці здатний перемогти цілий загін, як досвідчений вовк розмітає зграю дворових собак. Волхви вміють відводити погляд у ворогів і битися голими руками, перемагаючи їх навіть коли ворог значно перевершує в чисельності…

Немічний старий на питання про те, хто такі волхви, відповів так:

– Це люди, які зберігають силу і здоров’я до глибокої старості. А його маленький онук, який тримався за дідову руку, додав: – Це дорослі дядьки, яких ніхто не може примусити робити те, чого вони не хочуть!

Жінка, дочка старого і мати дитини, зітхнувши, сказала:

– Волхви – це люди, в душах яких більше немає болю і страху …

Коли ж це питання задали волхву, він лише посміхнувся і промовчав у відповідь.

Підготував: Лесь Вишньовський

Нас можна читати у Твіттері: https://twitter.com/Nwrq6rwLYVxnfJq

Книги які можуть Вас зацікавити:

УКРАЇНСЬКИЙ РІК. ІСТОРІЯ, ТРАДИЦІЇ, ЗВИЧАЇ, ОБРЯДИ. СЦЕНАРІЇ ПРОВЕДЕННЯ СВЯТ. ОЛЕКСАНДР СЕРЕДЮК.

Автор цієї книги не є богослов чи теолог і не ставить перед собою мету очорнити якусь релігію, образити почуття віруючих, переконати у поверненні до ведичної філософії наших предків. У кожного своя дорога до Храму.
Автор — історик. А історія — вчителька життя. Тому він намагається прояснити витоки нашої духовності. Адже українській цивілізації — понад сім тисяч років. Чому одні святкують Різдво 25 грудня, а інші — 7 січня? Чому одне свято ми називаємо Паска, Воскресіння і Великдень?

ВОЛХОВНИК: ПРАВОСЛОВ РІДНОЇ ВІРИ.

Давнє вчення про Бога-Слово свідчить, що словесна магія містить потужний енергетичний запас Сили, яка зберігає народи і нації. Саме Слово творить Космос із Хаосу, а отже – постійно сотворює Світ. Це четверте видання Правослова доповнене переважно найдавнішою духовною поезією в перекладах українських мислителів з атлантичної та ведійської спадщини. Книга розкриває природне віровчення, яке існувало, починаючи від X тисячоліття до н. е. – і буде корисною для сучасної релігійно-обрядової практики в громадах рідновірів та духовної освіти. Тут з багатьох рідкісних джерел зібрані стародавні віровчення та автентичні молитви до Богів Природи та Всесвіту, які допоможуть українцям відновити втрачений зв’язок зі своїм рідним Небом.

В оформленні обкладинки використано роботи видатного українського художника рідновіра Крижанівського Віктора Володимировича (Сонцеслава)

ВЕЛЕСОВА КНИГА. ВОЛХОВНИК

“Велесова книга” — найдавніша літературно-історична пам’ятка прадавніх українців, єдина дерев’яна книжка, що не згоріла у вогнях інквізицій і дійшла до нашого часу

МІФИ І ЛЕГЕНДИ ДАВНЬОЇ УКРАЇНИ

Шановний читачу! Перед Вами предковічний усний язичницький епос України, що подається розлого, всебічно, друкуються українські міфи та легенди, що старовинніші від єгипетських пірамід. Видання є корисною цікавинкою як для дорослих, так і для дітей та юнацтва; книга також стане в пригоді вчителеві, викладачеві україно- та народознавства, студентові, зрештою – широкому читацькому загалові, котрий прагне пізнати витоки Української Духовності.

Більше унікальних книг можна знайти тут: https://www.sribnovit.com/shop/

Підготував: Лесь Вишньовський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap